Moje sladké tajemství

Vyhlásila do světa, že žádné dítě nebude!

Myslel si, že už je na rodinu připravena

Karanténa vzala za své a po ní se plány v životě Taťány Kuchařové (32) a Ondřeje Gregora Brzobohatého (37) opět změnily. Proč už není založení rodiny na pořadu dne?

Není to tak dávno, co modelka Taťána Kuchařová (32) otevřeně mluvila o založení rodiny s hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (37). Popisovala, jak velkou výzvou pro ni role matky bude a jak už mají všechno doma naplánované.

Z ničeho nic je všechno jinak

Jenže o pár měsíců později už se zdá, že je všechno úplně jinak. Krásná modelka se nechala slyšet, že založení rodiny rozhodně není na pořadu dne. A ačkoli tak poměrně hodně celebrit za poslední týdny oznámilo těhotenství, či rovnou porodilo, Taťána je následovat nechce. „Asi ještě ne, ještě to chvíli vydržím,“ prozradila v nedávném rozhovoru. A těžko říct, proč se zničehonic opět brání stát se maminkou, když to ještě nedávno vypadalo, že s Ondřejem pracují na tom, aby se stali rodiči. Může za to snad karanténa?

Dolehla na ně „ponorka“?

Třeba se během ní slavný pár několikrát pohádal, a Kuchařová zjistila, že si moc nedovede představit, že by její život měl spadnout do nějakého rodinného stereotypu. Třeba tak nemluvila úplně pravdu o tom, jak moc si společné chvíle s manželem užili. „Musím říct, že nám toto období prospělo. Bylo to hezké a příjemné vstávat každý den v klidu s tím, co si asi dnes uděláme k obědu a jaký film si pustíme,“ prozradila modelka, jak si spolu v karanténě užívali, ale třeba tím ve skutečnosti chtěla jenom zakrýt krizi, kterou u nich pandemie nemoci Covid-19 odstartovala.

Možná byl až moc urputný

Co když během ní Ondřej tak moc tlačil Taťánu k tomu, aby začali pracovat na miminku, až způsobil, že svou manželku vytočil a ta teď o miminku nechce ani slyšet? Přece jen Kuchařová byla dlouhá léta zvyklá se soustředit na svou kariéru, a i když v závěru uplynulého roku začala mluvit o dětech, naznačovala, že to okamžitě nebude. Ondřej si to ale patrně tehdy špatně vyložil a myslel si, že už je jeho manželka na rodinu připravena. A právě během karantény možná cítil, že je ideální možnost vztah znovu posunout a začít na společných potomcích pracovat.

Práce znovu vede

Pokud to ale tak skutečně bylo, evidentně u své drahé polovičky příliš nepochodil, a naopak mohl i způsobit, že Taťána o těhotenství zase nějakou dobu nebude chtít ani slyšet. Navíc když po návratu z izolace okamžitě začala pracovat. „Znovu se začínají realizovat produkce, focení i natáčení. Nedávno jsem natáčela na Staroměstské radnici, fotili jsme v centru Prahy a čeká mě další kampaň pro jednu přírodní biokosmetiku a další zakázky,“ je radostí bez sebe a nejspíš v této době nemá ani pomyšlení na to, že by místo toho začala shánět výbavičku  pro novorozence a zajímat se o těhotenskou módu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden