Vyhlédla si snad za Forejta náhradu?

Rozchod na spadnutí. Alespoň tak se mluví o vztahu EVY BUREŠOVÉ (30) a PŘEMKA FOREJTA (36). Říká se, že je za tím její nevěra!


Hvězda seriálu ZOO si podle všeho velmi přeje svatbu. Eva Burešová (30) se ale svého vytouženého dne ne a ne dočkat. Přemek Forejt (36) se k ničemu nemá, stále se nevyjádřil. Dokonce ani během nedávné romantické cesty do New Yorku.


Nikdo by se tak nemohl divit, kdyby herečce došla trpělivost a našla si někoho jiného. Vždyť i mnoho lidí jen nechápavě kroutí hlavou a mluví o tom, že si z ní porotce soutěže MasterChef Česko jen dělá legraci a nemyslí to s ní vážně. Jinak by si ji přece už dávno vzal a jejich svazek udělal oficiálním.


Utajený románek?


V poslední době to mezi partnery asi dost zhoustlo. Některé informace naznačují, že se spolu často ani nebaví. A Burešová se prý začíná velmi sbližovat s kytaristou Lukášem Chromkem (36). Často se spolu vídají. Někteří lidé jí to přejí a tvrdí, že se před Forejtem nesmí ponižovat donekonečna.


Povídá se, že se Farna Forejtovi moc líbí.

Vždyť mu několikrát velmi okatě naznačila, že by už svatbu opravdu chtěla. A stejně nic. Navíc se proslýchá, že má šéfkuchař velmi blízko k matce své dcery Stelly, což údajně Burešová nese velmi těžce. Další kapka, která jí může utvrdit v tom, že další budování vztahu s Forejtem nemá smysl.

Tím spíš, že se v poslední době povídá, že šéfkuchař flirtuje, kudy chodí. Dokonce i v pořadu Souboj na talíři cukroval s Ewou Farnou (30). Uvidíme tedy, jestli se Forejt někdy pochlapí a začne dělat potřebné kroky k tomu, aby se vzali, anebo naopak dojde na rozchod.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden