Vyhlíží nového milence?

Skončí nakonec v její posteli někdo z kolegů ze Slunečné?

Závěr loňského roku byl pro herečku Denisu Nesvačilovou (29), která září v seriálu Slunečná, ve znamení smutku z rozchodu s hudebníkem Honzou Melíškem.

A podle všeho se to podepsalo i na její postavě. S tím ale hodlá krásná zrzka zatočit. Dává tak snad najevo, že už je připravená na nový vztah?

Kila navíc kvůli rozchodu

Ač to na první pohled nevypadá, i tak půvabná žena jako Denisa řeší mindráky z váhy. „Několik let se vůbec nevážím, nemám doma ani váhu.

S Melíškem jí to bohužel nevyšlo

Ale asi jako každý normální člověk jsem přes Vánoce přibrala, a to tak, že mě přestalo poznávat vlastní Face ID, kterým odemykám svůj chytrý telefon, což je strašně potupné,“ maskuje Nesvačilová vtipem, že je o nějaké to kilo těžší, což svádí na pohodu s cukrovím u sledování pohádek.

Ale skutečnost je možná bolavější. Denisa by nebyla první žena, která sladkostmi léčí zlomené srdce. „Už nikdy nebudeš milovat stejně. Ale jednou budeš milovat jinak a bude to to správný,“ napsala svým fanouškům na sociální síti.

Do nového vztahu s novým tělem

„Zkrátka mi nezbude nic jiného než míň a zdravěji jíst. Jinak jsem si taky řekla, že následující dva měsíce nebudu pít alkohol. Odteď tedy na suchu a snad to taky hubnutí pomůže,“ říká odhodlaně Nesvačilová s tím, že chce zpátky své tělo, se kterým byla spokojená a které mnozí muži tak obdivovali. Jistě nebude trvat dlouho, že si některý z nich dodá odvahu a třeba přeskočí jiskra a Denisa bude opět zamilovaná a šťastná.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden