Vyhraje u Kostkové exmanžel, nebo milenec? Mění se k nepoznání!

Dělala vše jen pro svého syna. Teď začala myslet taky konečně na sebe a pořádně si užívat!

Už pár měsíců se proslýchá, že herečka a moderátorka Tereza Kostková (41) jezdí často na návštěvy romantické Francie za svým tajným milencem. Nyní se zdá, že dva roky po rozvodu s režisérem Petrem Kracikem (59) je herečka zase šťastná. Našla opravdu svou osudovou lásku, nebo je všechno jinak a ona má spíš strach?

Má bývalý manžel ještě nějakou šanci na návrat?

Ještě předloni na Silvestra popíjela herečka Tereza Kostková (41) po jednom z vystoupení muzikálu Mýdlový princ irskou whiskey přímo na jevišti a snila nahlas o nové lásce. Jenže loňské Vánoce opět netrávila s nikým jiným než se svým bývalým manželem a otcem svého syna Antonína (10) Petrem Kracikem (59). Jak to tedy ve skutečnosti má? Našla si nového milence třeba v romantické Francii, kde roky studovala, nebo stále doufá v návrat svého staršího muže? Dělá to snad jenom pro jejich synka? „O Tondu se s bývalým manželem během volna střídat určitě nebudeme. Bude s námi. A pak bychom rádi s Tondou vyrazili na hory. Jezdíme do Pece pod Sněžkou na psí spřežení,“ rozplývala se ještě v prosinci sama Tereza. Ať už je to, jak chce, nejde si nevšimnout, jak se známá česká moderátorka začala měnit k lepšímu a zkrášlovat k nepoznání. Donedávna se na ni každý módní guru dokázal pěkně vyřádit a teď si dává opravdu velký pozor na to, co si vezme na sebe. Taková proměna nemůže být jen tak.

S jejím seriálovým partnerem to neklaplo.

Jde do sebe kvůli novému chlapovi?

Navíc nedá v žádném případě dopustit na olejové masáže, koupele a tým svých zkušených vizážistů a kadeřníků. Dopřává si prostě prvotřídní péči, která něco stojí. Jsou ale věci, do kterých prý za žádných okolností nepůjde. A to jsou invazivní zákroky. „Osobně kosmetické, plastické a invazivní zákroky odmítám, protože už bych to pak nebyla já. Kromě odstranění vrozených defektů,“ nezapomněla ale opomenout Tereza. Takže ani tohle nebude tak horké. Sama si totiž před časem (a není tomu zas tak dávno) nechala operovat spodní víčka, a dokonce dělá i reklamu na plastickou operaci dolních očních víček. Možná zjistila, že bez nějaké té odborné úpravě na kráse nového chlapa prostě jen tak ne- utáhne. Do toho všeho navíc po čtyřicítce hůř slyší kvůli dědičné ušní chorobě – otoskleróze neboli degeneraci vnitřního ucha. Má tak za sebou operaci už jednoho ucha a čeká ji brzy další. Jenže když u nedostupné Terezy neměl skoro šanci ani lamač dívčích srdcí, seriálový kolega z Temného kraje Lukáš Vaculík (55), se kterým si během natáčení jen letmo zaflirtovala, těžko jí dostanou do varu manažeři z firemních akcí, které občas moderuje. Jak chce tohle vyřešit? Ustoupí ze svých nároků, nebo zůstane nakonec úplně sama?

Žhavé scény ale moc předstírat nemuseli.

Čím ohrožuje sebe i své sousedy?

Její malý synek Tonda by byl taky určitě rád za nějakého dalšího sourozence. Ale to půjde ztuha, když si teď Tereza po několika letech manželství může konečně užívat. „Tondovi vysvětluju, v čem je největší riziko tohoto světa. A to je podle mě samota,“ nechala se slyšet Tereza. Tondovi tak zatím raději pořídila místo bratříčka nebo sestřičky alespoň hada. Půlroční krajtu královskou, která ale může dorůst až do délky metru a půl. A ačkoli novému domácímu mazlíčkovi pořídila velké terárium, už nejednou jim utekla. „Už teď má obrovskou sílu. Když ho mám okolo krku,  jen tak ho nesundám. Dává najevo svou osobnost,“ přiznala pohledná brunetka, že i malý Tonda má z krajty pořádný respekt. Škrtič ji dokonce jednou i kousl. Vynahrazuje si Tereza takovými gesty to, že už nechce prostě být sama? Jaká další zvláštní záliba ji napadne příště? Kam až tohle všechno nechá zajít?

Převládne rodina nebo vlastní srdce?

Už nechce dělat, co ostatní čekají

Naštěstí ji drží pevně nohama na zemi její rodina včele s tatínkem hercem Petrem Kostkou (79) a herečkou Carmen Mayerovou (73), kteří si vždycky zakládali na spořádaném životě bez skandálů a jakýchkoli nevěr. Otázkou je, jestli se Tereza držela ty roky zpátky kvůli úctě k rodině, nebo třeba jen proto, aby ještě nepřitížila svému těžce nemocnému tatínkovi, jenž trpí nejen problémy se srdcem, ale prodělal ještě před třemi lety infarkt, a ke všemu má vážné problémy s dýcháním. Jenže na druhou stranu nic se nemá přehánět a Tereza to dobře ví. „Dlouho mě slušnost válcovala na úkor mé osobnosti a mého ženství. Je třeba si říct: Já jsem to dovolila a teď to zavřu,“ končí svoje uvažování nad budoucím životem moderátorka. Je současný muž v jejím životě ten pravý? A kdy ho Tereza konečně vyvede do víru českého showbyznysu? Na to si budeme muset počkat.

Začne se na ni podepisovat divoký život?

Každé řádění si ale na člověku vybere svou daň. A ač se Tereza jako čerstvá čtyřicítka snaží vypadat a působit ve společnosti na jedničku, když vyrazí třeba jen do obchodu pro pár věcí bez make-upu a líčidel, únava a nepřehlédnutelné tmavé kruhy pod očima ji hned prozradí. Těžko můžeme odhadovat, jestli se na herečce podepisuje spousta práce v Divadle v Rytířské, k níž se letos přidá ještě moderování další řady úspěšné StarDance s kolegou a kamarádem Markem Ebenem (59). Protože kvůli každodennímu zápřahu dokonce odmítla i účinkování v poslední řadě pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kam ji chtěli už v první řadě. Peníze jí tak očividně vrásky na čele nedělají. Můžou za to snad nakonec problémy z nešťastné lásky? Jedno je každopádně jisté. Tereza se musí rozhodnout, jestli bude dál sekat latinu a bránit za každou cenu pověst dokonalé rodiny bez větších aférek, nebo se konečně odváže a začne se pořádně rozhlížet kolem sebe!

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama