Můj kousek štěstí

Vyhrožuje jí někdo?

Nebývá zvykem, aby v zemích bývalého Československa někdo nebezpečně vyhrožoval známým zpěvákům. Nebo dokonce operním pěvkyním. Jak se zdá, časy se změnily, a mafiánské praktiky, známé z filmů jako Kmotr, se usadily i u nás.

Poslední obětí je pěvkyně Sisa Sklovská (50). Nejdřív odjela slavná a krásná operní diva a moderátorka pěvecké soutěže X-Factor pracovně do Jižní Koreje, pak na dovolenou na Sicílii.

Po návratu jí čekalo velmi nepříjemné překvapení. Někdo jí během nepřítomnosti v domě zpěvačce otrávil kočku! Naštěstí se domácího mazlíčka známé zpěvačky podařilo ještě zachránit. Na místě jsou ovšem otázky, kdo a vlastně proč by to někdo dělal? Sisa je nesmírně oblíbená, mimo jiné pro svůj temperament.

Může tento činy nějak souviset s jejím členstvím v porotě X-Factoru? Je to pomsta za nějaké dřívější hlasování? Nebo výhrůžka, aby se v dalším ročníku chovala vstřícně a soutěžící hodnotila příznivěji? V každém případě je to nechutné.

Má za sebou loupež

Krásná Sisa Sklovská se možná už doma bojí. Otrava kočičky není totiž to jediné, co jí v poslední době potkalo. Před pár měsíci jednoho večera v klidu ulehla s manželem Jurajem Lelkesem (65) ke spánku.

Usnuli tvrdě a vůbec je nevzbudili dva lupiči. Ti se do jejich luxusní vily na bratislavské Kolibě vloupali zcela potichu a bez problémů se v domě pohybovali a hledali, co uloupit. Nakonec zmizeli se šperky a 50 tisíci eur v hotovosti.

A byli to profesionálové, protože kromě Sisina domu vybílili v okolí další tři vily. A že v této prominentní čtvrti je co ukrást! Toto vloupání sice s pokusem otrávit pěvčina mazlíčka nemá zřejmě nic společného.

Prý už policie hledá dva Poláky, známé lupiče. Ale… Měla by se nyní mít Sklovská na pozoru? A před kým vlastně?.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden