Vyjde jim další spolupráce?

Ukážou všem, že ještě nepatří do starého železa?

Už potřetí si herečka Daniela Kolářová (74) střihne roli filmové manželky herce a spisovatele Zdeňka Svěráka (85). Mají se diváci i tentokrát na co těšit?

I když si teď diváci zvykli vídat herečku Danielu Kolářovou (74) v seriálu Sestřičky Modrý kód, ona sama se nikdy netajila tím, že filmová kamera je jí bližší než ta seriálová. A když se před ní navíc může potkat se Zdeňkem Svěrákem (85), kterému manželku hrála už v nesmrtelných hitech Na samotě u lesa a Vratné láhve, nebylo prý co řešit.

Společně jim to vždy ve filmech fungovalo, zadaří se i nyní?

Teď se spolu pustili do filmu Betlémské světlo, který vzniká podle Svěrákových povídek, a jak autor říká, hraje v něm v podstatě sám sebe. „Jako by mi z oka vypadl. Jen je o něco komičtější než já,“ prozradil o své postavě Svěrák.

Bude mít nový film úspěch, nebo to bude propadák?

Snímek režíruje jeho syn Jan Svěrák (56), který o něm tvrdí, že je to film o hledání harmonie. Snad tu natáčecí nenaruší případné spory mezi příbuznými, protože se na vzniku filmu bude podílet i třetí generace Svěráků.

Janův syn František se totiž ujme střihu. Na to, jestli hlavní protagonisté byli schopni překročit svůj stín, si diváci budou muset ale rok počkat.

reklama
reklama

Komentáře