Moje šťastná hvězda

Vykašle se na něho?

Věk bohužel nelze zastavit. A pozorovat, jak naše tělo stárne, to také není zrovna něco, co by každý s radostí dělal. Své o tom ví i Richard Genzer (53).

Herec a komik má totiž za sebou velmi nepříjemné zranění. Už přes měsíc má něco s nohou a musí tak nosit ortézu a chodit o berlích. Ovšem kvůli tomu, že se nemohl pořádně hýbat, jeho fyzická kondice šla rapidně dolů, nemluvě o jeho váze, která opět začala stoupat.

A to ho hodně trápí. Proč ale tak najednou? V minulosti taky nebyl zrovna štíhlý jako proutek a zdá se, že mu to nevadilo. Nestojí snad za vším jeho přítelkyně? Není tajemstvím, že Richard už nějaký ten pátek randí s mladší Pavlou.

Nenaznačila mu snad, že by měl se sebou začít něco dělat? Je to dost možné. Když se spolu dali dohromady, tak nemohl uvěřit svému štěstí, že vůbec někoho takového potkal.

Možná teď propadá depresi, že nebude pro partnerku tolik přitažlivý a že by ho nakonec mohla opustit kvůli někomu mladšímu a atraktivnějšímu. Snad ho ale brzy všechny chmury přejdou a bude zase dobře.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden