Moje sladké tajemství

Vymění Borhyová mladého právníka za slavné hokejové eso?

Moje sladké tajemství

Myslela si, že je mladší přítel konečně ten pravý, ale zřejmě se opět spletla.

Ještě nedávno se proslýchalo, že moderátorka Lucie Borhyová (46) odejde z televize Nova, aby si užila své třetí těhotenství. S partnerem, právníkem Michalem Smečkou (36), prý pomýšleli na životní krok už nějakou dobu. Ale vše je zřejmě jinak!

Z dobře informovaného zdroje se k nám dostalo, že krásná moderátorka Lucie Borhyová (46) má v domečku za Prahou už zase bydlet sama. Není to přitom tak dávno, co se k ní Michal Smečka (36) z Brna stěhoval. Že by došlo na obávaný rozchod?

Nejsou zcela zajedno

Dlouho se prý nemohli shodnout na jejich společné budoucnosti. Zatímco Borhyová doufala v rodinné štěstí a svatbu, Smečka si chtěl užívat svobody a budovat kariéru. Biologické hodiny jsou ale

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden