Moje šťastná hvězda

Vymění Holomáče za Kramára?

Jedno natáčení v Turecku. A jak se může vše změnit. Povídá se, že Žilková pomalu cítí, že to s Holomáčem není ono.

Vypadalo to na lásku jako trám. VERONIKA ŽILKOVÁ (61) se ale nedávno setkala s lamačem ženských srdcí MAROŠEM KRAMÁREM (64). Přeskočila mezi nimi jiskra?


Ještě nedávno se rozplývala, že je Josef Holomáč (63) super chlap. Bývalý basák skupiny Argema se prý dokonce kvůli ní rozvedl s manželkou Martinou (47).


Zdálo se, že jejich lásce nic nebrání


A jelikož i Veronika Žilková (61) se rozvádí s Martinem Stropnickým (66), vypadalo to na lásku se vším všudy. Zdání ale možná klame. Rocker s ní totiž jako doprovod nedávno letěl do Turecka, kde zrovna hvězda seriálu Dobré zprávy natáčela.


Jenže krásné gesto mělo zůstat bez odezvy. Povídá se totiž, že Žilková začíná mít pocit, že je po rozvodu konečně volná, a nechce se hned vázat na jednoho muže.


Co má se svým charismatickým kolegou?


Těmto spekulacím by napovídala i fotka s Marošem Kramárem (64), kterou sdílela na sociálních sítích. Dost se k sobě měli a herečka si jeho přítomnost očividně užívala plnými doušky. Ozývají se také hlasy, že slovenský sympaťák není zdaleka jediný, s kým Žilková flirtuje.


Šušká se, že se Kramárovi Žilková moc líbí.

A možná tak pro ni byla škoda, že se v Turecku nachází s partnerem, a ne sama. Ten si ji totiž údajně hodně hlídal a dělal vše pro to, aby s Kramárem trávila sama co nejméně času. I tak se s ním ale stihla vyfotit třeba v karavanu. „To by se mi taky líbilo,“ okomentovala snímek jedna z fanynek. 

A Holomáčovi musí být jasné, že udržet si Žilkovou nebude snadné. Od rozchodu se Stropnickým jí to totiž sluší víc a víc. A muži  o ni tak mají čím dál větší zájem. Možná i proto se povídá, že už v hlavě spřádá plány, jak požádá herečku o ruku. Nejspíš bude chtít, aby to byla ta nejromantičtější žádost, na kterou jednoduše nebude moci říct nic jiného než „ano“.

Bude pro ni někdy něco víc než jen kamarád?

Chce se věnovat hlavně své dceři

Ta má totiž v poslední době kromě rozvodu se Stropnickým i jiné starosti. Vypadá to totiž, že na péči o skoro dospělou dceru Kordulu (17) zůstala sama. Ta má sice oporu ve svém partnerovi Damianovi, ale samozřejmě svou maminku stále potřebuje, a to i proto, že má drahý koníček.

Má svého koně a ráda na něm jezdí. Holomáčovi tak možná nezbyde nic jiného než počkat, až se celá situace kolem jeho partnerky trochu uklidní. Pokud ji ale miluje, jistě si brzy uvědomí, že nemá tlačit na pilu a případné čekání se mu v budoucnu mnohokrát vyplatí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden