Vymění ji tanečník brzy za mladší?

Kuneš před ní prý pořád skrývá nějaké tajemství. Jak dlouho ale nad tím bude Kristina Kloubková přivírat oči?

Další měsíce uplynuly a veselka stále nikde. Proč si VÁCLAV KUNEŠ (47) nechce KRISTINU KLOUBKOVOU (45) vzít? Stojí snad za tím milenka, nebo něco jiného?

Ačkoli už roky touží po tom, pojmout svého prince na bílém koni za manžela, zatím se tak nestalo. Kristina Kloubková (45) svého partnera, tanečníka Václava Kuneše (47), vynáší až do nebes a netají se tím, že chce po jeho boku zestárnout.

Jenže, zdá se, že on se k žádnému velkému kroku nemá. Dokonce sympatické moderátorce televizního zpravodajství ještě ani nepředstavil svou dceru Aine (15), která žije v Japonsku, a stále v sobě má podle jejích slov nějaké tajemství. Dočká se vůbec někdy

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden