Vymění manžela za jiného, protože na ni kašle?

Byly časy, kdy by Tomáš Matonoha své manželce Lucii Benešová snesl i modré z nebe. Ty jsou ale pryč a už delší dobu to spíš vypadá, že ji má na háku.

Zdá se, že herečce LUCII BENEŠOVÉ (46) začíná docházet trpělivost. Byla by ráda, kdyby si jí  TOMÁŠ MATONOHA (50) začal zase všímat a přestal se chovat, jako kdyby ji měl úplně jistou.

Před lety byla Lucie Benešová (46), která momentálně září v  seriálu Slunečná, považována za jednu z nejkrásnějších hereček a muži jí padali k nohám. A přestože si zřejmě myslela, že tyhle časy už jsou nenávratně pryč, nyní zjišťuje, že muže pořád přitahuje.

A když jí došlo, že nejspíš není lhostejná ani ke své bývalé lásce, herci Filipu Blažkovi (47), rozhodla se prý situace využít. V zákulisí seriálu Slunečná je teď, zdá se, pořádně veselo.

Klid ale podle všeho nemá ani doma, protože  manžel Tomáš Matonoha (50) má prý často sklon k žárlivosti. A čím déle se ve Slunečné objevuje po boku svého expartnera, tím je

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden