Můj kousek štěstí

Vymění manžela za mladšího milence?

Jana Paulová (65) je živel. Potřebuje neustále nějaké vzrušení a dobrodružství. Její muž Milan Svoboda (68) je ale jejím pravým opakem a ten rozdíl se prý stále prohlubuje...

Role svérázné psychiatričky Jarmily Kočkové z Ordinace v růžové zahradě jako by do jisté míry odrážela skutečné já oblíbené herečky Jany Paulové. Chce cestovat, poznávat nová místa a lidi a nebrání se žádnému dobrodružství.

Nečinnost a pohodlí jsou jí zkrátka stále ještě cizí. Podobné smýšlení už ale není údajně tak docela blízké jejímu muži, jazzovému muzikantovi Milanu Svobodovi, který by si na prahu sedmdesátky představoval už trochu jiný styl života.

Podle našich informací se názory manželů měly začít po letech celkem spokojeného vztahu zásadně rozcházet, což je pro Paulovou prý něco, s čím se jen těžko smiřuje. Spíš se s tím smířit zcela odmítá. Bude krizi řešit? Uteče za někým, kdo jí od života bude chtít nabídnout ještě něco víc?

Dává přednost odpočinku

Coby hudebník si za svůj život užil Svoboda nejedno povyražení, řadu večírků i spoustu cestování. Snad proto nyní podle slov manželky vyhledává spíš klid a teplo domova. Bývaly prý pochopitelně doby, kdy si rád užíval a hýřil, ty jsou ale zřejmě nenávratně pryč.

Svoboda je sice stále celkem aktivní muž a rozhodně nesedí v papučích doma u krbu, pro herečku to ale je prý málo a chtěla by víc. Paulová se cítí být na vrcholu svých sil, a to nejen těch osobních ale i profesních.

I z toho důvodu se nebrání množství pracovních nabídek, které jí sice berou volný čas, zároveň ji však nabíjejí. Třeba takové natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 si vyloženě užívá, protože je obklopena mladými lidmi, kteří šíří pozitivní energii. Díky nim si prý Jana Paulová nepřipouští svůj skutečný věk a cítí se být výrazně mladší.

Zahodí
společné roky?

Právě mladí muži, kteří se kolem Paulové točí, mohou být tím pomyslným posledním hřebíčkem do rakve jejího manželství. Mládí a živelná energie je totiž to, co herečku velmi přitahuje a fascinuje. Navíc Jana rozhodně nevypadá, že by za pět let měla oslavit sedmdesát, což nahrává tomu, že by se o ni mohl ucházet nějaký mladší kolega. Skutečnost, že ve vztahu se Svobodou to už nějakou dobu neklape, potvrzuje i to, že svůj největší koníček – cestování, provozuje herečka vždy sama. Kvůli manželovi se prý musela hodně omezovat, a to jí nebylo po chuti. Je jen otázkou, s čím přijde Paulová příště. Je totiž možné, že dříve či později ji na jejích dobrodružných cestách začne doprovázet někdo, kdo s ní udrží krok a tempo.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden