Vymění milionáře za zajíčka?

Herečka Kateřina Brožová (51), která se po rozchodu s Jaromírem Soukupem (50) stáhla na čas do ústraní, nechtěla o žádném chlapovi ani slyšet. Teď je ovšem všechno jinak. V těchto dnech poctivě trénuje do pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Na koho má spadeno tentokrát?

Ačkoli oslavila herečka Kateřina Brožová (51) jedenapadesáté narozeniny, na atraktivitě jí to rozhodně neubírá, spíše naopak. Ve společnosti se vždy objevovala dokonale upravená, načesaná, nalíčená i módně oblečená. Jednoduše krásná ve všech směrech, ale nyní se poprvé v životě ukázala i bez líčidel. Člověk by si řekl, že bude vypadat ošklivě, ale ona přitom vypadá naprosto skvěle, i když jinak. Všem dámám kolem sebe tak dokázala, že nepotřebuje tým vizážistek, aby vypadala k světu. Ostatně spoustu líčení si užije v nové řadě soutěžní hudební show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas, ve které by se měla objevit.

Stane se z ní hvězda zábavného pořadu?

Na televizní obrazovky se totiž co nevidět tato divácky oblíbená show vrátí. Už byli i představeni všichni soutěžící, kteří v ní budou vystupovat. Kromě Kateřiny Brožové se tam ukáže například Zuzana Norisová (40), Debbie Kahlová (26), Roman Zach (46), Kateřina Marie Fialová, Ján Jackuliak (41), Robert Urban (32) či Marek Lambora (24).

Kateřina si z počátku byla téměř jistá, že tato show není pro ni, nakonec se ale rozhodla na nabídku kývnout. Herečka má samozřejmě velkou podporu rodiny, a ač má největší strach z toho, že ji před prvním vystoupením přepadne tréma, věří, že dcera jí hodně pomůže.

Navíc má blonďatá kráska se zpíváním velké zkušenosti a kromě muzikálových rolí v divadle se pokouší i o sólový projev, ale ne všichni soutěžící mají to štěstí. Například mladý fešák Marek Lambora, známý ze seriálu Černé vdovy či Přístav, doposud fungoval spíš v herecké rovině. Je ovšem zajímavé, že právě Lambora a Brožová se již potkali během natáčení seriálu Doktorka Kellerová, kde Kateřina hrála známou a uznávanou psychiatričku.

Brousí si zuby na mladého kolouška?

Již tehdy si s mladým hercem velice rozuměli a Kateřina přiznala, že se jí s ním dobře pracovalo. Hrají spolu také v divadle. Je tedy náhoda, že se budou opět objevovat spolu? Možná ano, ale možná také ne. Marek je velmi sympatický a pohledný a Kateřina je i ve svému věku krásná žena. Nebylo by velkým překvapením, kdyby se spolu ti dva dali dohromady, i když je mezi nimi věkový rozdíl 27 let, ale proslýchá se, že se spolu vídají i mimo práci.

Kateřina je volná a klidně by se mohla po někom poohlédnout. Sice na mladé zajíčky nikdy moc nebyla a lovila spíše ve vyšších vodách, ale možná že po rozchodu s Jaromírem Soukupem (50) přehodnotila. To Marek sice podle všeho chodí s herečkou Šárkou Vaculíkovou (32), známou ze seriálu Ulice, ale prý se spolu hádají, takže jejich vztah už možná nebude tak stabilní jako kdysi. Klidně by v návalu emocí mohl podlehnout kouzlu Kateřiny Brožové, protože pro blondýnky má údajně slabost. Vždyť herečka je nejen krásná v obličeji, ale má i úžasně štíhlou postavu, kterou by jí každá jiná mladší žena mohla jen závidět. Ale bohužel ani jí se nevyhýbají zdravotní potíže.

Mnoho let se pere se zrádnou nemocí!

Už mnoho let bojuje se sníženou funkcí štítné žlázy. Herečka se prý léčí už 30 let, bere léky, ale nic dalšího. Kdyby však léky nebrala, byl by to byl problém. Tato nemoc s sebou častokrát nese mnoho jiných zdravotních komplikací, ty se naštěstí herečce dosud vyhnuly. „Zásadní problémy nemám. Možná jsem jen za ty dlouhé roky vypozorovala, že nemoc u mne vyvolává například větší únavu nebo stres. Člověk musí v různých situacích překonávat sám sebe, ale okolí to neví,“ přiznala herečka.

Zastaví ji někdo?

Onemocnění štítné žlázy může být i genetické, ale to se Kateřiny prý netýká, jelikož u ní v rodině touto chorobou nikdo netrpí. Zdravotními potížemi, které jí do života vstoupily už velmi dávno, si však nenechá kazit příjemné a pohodové prázdniny a v žádném případě se nijak neomezuje. Naopak se snaží využívat volné dny, když je tak pěkné počasí. Jezdí na vyjížďky na koních, chytá ryby a chodí na houby.

Kateřina nedávno zrekonstruovala domek se zahradou, a tak si prý vychutnává léto v Čechách. Uvažuje o dovolené v zahraničí: „Možná že ještě vyrazím za sluncem do zahraničí, ale pokud máme tohle počasí, tak mě to neláká.“ Moře jí sice v Čechách chybí, ale říká, že i my máme spoustu krásných míst v přírodě. Kateřina miluje hlavně plavání v přehradách, které jí přijde fantastické. Číhá tam snad vnadná blondýnka v sexy plavkách na nového miláčka?

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama