Vymění partnera za sexy kolegu z televize?

Bude vztah s Milošem jen krátkým románkem?

Moderátorka Gabriela Koukalová (31) je po rozvodu znovu zadaná, ovšem vrabci na střeše si cvrlikají, že má ve skutečnosti zájem o někoho jiného. A nemá to být nikdy jiný než ženatý kolega Roman Šebrle (46)!

Rozchod s Petrem Koukalem (35) prakticky nastartoval Gabriele Koukalové (31) úplně nový život. Už sice nezáří ve sportu, ovšem našla jiné uplatnění. Moderuje pořad Show Time na Primě a zatím to zvládá na jedničku. A jelikož je velmi přitažlivou ženou, dlouho nezůstala sama.

Září štěstím

Nedávno se totiž prostřednictvím sociálních sítích pochlubila, že jí postel zahřívá sympatický podnikatel Miloš. „Rozhodla jsem se hodit nezdary za hlavu a jít dál. Mám chlapce z Berouna a je to sympaťák,“ prozradila Koukalová, jejíž vztahy ale ve stejný den „propálili“ bulvární redaktoři jednoho z webových portálů.

Je to jen kamarád s výhodami?

Opravdu je ale Miloš tím pravým, a nebo ve skrytu duše touží krásná moderátorka po někom úplně jiném a její současný partner je pouze takovou přestupnou stanicí? Zdá se totiž, že má blízko ke svému

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden