Vymění rozjetou kariéru za miminko?

Herečka Miluše Bittnerová (41) přezdívaná česká Marilyn Monroe (†36) čeká miminko. Na sociálních sítích však jeho fotky údajně sdílet nebude. Proč? Protože není příznivcem sociálních sítí.

Nikdo to nečekal

Stal se zázrak! Konečně se dočkala prvního potomka, kterého čeká se svým partnerem Reném (45). Vše se událo hrozně rychle. „My jsme se tak s přítelem, se kterým jsem dva roky, sestěhovali, jeden den jsme si řekli, že bychom mohli mít dítě a druhý den jsem otěhotněla,“ popisovala herečka. Vzhledem k pokročilosti svého těhotenství je prý vyloučeno, aby byl otcem někdo jiný.

Třeba bývalý muž, neboť spolu už čtyři roky nejsou. Pohlaví miminka už Miluška také zná, nehodlá ho však prozrazovat. Nepatří ani mezi ženy, které by si přály, aby se jí narodila holčička. Nejdůležitější pro ni je, aby bylo miminko zdravé. Prý ale nechce rodit doma a konzumování placenty také nebude její obor.

Zešílí z toho?

Herečka po dětech toužila již dříve, ostatně to byl i jeden z důvodů jejího rozvodu. Vztah s manželem Lukášem se totiž už v roce 2014 rozpadl poté, co odmítl založit rodinu a raději se odstěhoval do lesa.Teprve loni v prosinci se spolu rozvedli a nyní se jí konečně splnil sen. V jejím věku už s tím nepočítala a nedávala tomu velké šance, dokonce uvažovala o adopci. Takže se teď úplně nadchla a začala nakupovat o sto šest veškerou výbavičku pro miminko.

Snad kvůli její nové závislosti nepraští s herectvím. Přestože Miluše své těhotenství intenzivně prožívá, tak se zdá, že na kariéru nezanevře. Bittnerová totiž už teď plánuje, že bude dál pokračovat v hraní.

Natáčet chce nejen během těhotenství, ale pak hned po porodu. Už je domluvená na moderování i s hereckým kolegou Janem Krausem (65), prý mu to slíbila. Bude sice také odpočívat, ale ráda by se k práci vrátila co nejdříve. Snad to s hraním nepřežene a bude se šetřit. Vždyť by toho mohla jednou litovat.

reklama
reklama

Komentáře