Moje šťastná hvězda

Vyměnil ji Polívka za mladší?

Moje šťastná hvězda

Doufala, že je sympatický bojovník osudovou láskou. Je tedy opravdu možné, že si za jejími zády našel pohlednou milenku?

Vypadalo to, že v mladším Zdeňkovi Polívkovi (25) našla Lucie Vondráčková (43) toho pravého. Zdálo se, že ho jiné ženy nezajímají. Jenže se povídá, že se přece jen jedna našla!

Nestárnoucí Lucie Vondráčková (43) už několik měsíců září coby Soňa v nekonečném seriálu Ulice. Je ale také zamilovaná do o osmnáct let mladšího bojovníka MMA Zdeňka Polívky (25). Ten si místo v jejím srdci musel zasloužit a chvilku to trvalo, než mu začala herečka věřit.

Náš zdroj z blízkého okolí bojovníka ale tvrdí, že není jedinou ženou v jeho životě. Je snad možné, že stále krásnou herečku podvedl? Polívka často chodí trénovat a cvičit do posiloven a

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden