Vyměnila lásku za kariéru a peníze?

Proč se rozešla s mladým a krásným tanečníkem? Kdo koho opustil? Už má nového chlapa?

Hlavní hvězda oblíbeného seriálu Slunečná, krásná bruneta Eva Burešová (27), se hned poté, co se rozešla s mladým tanečníkem Matyášem Adamcem (20), zcela upnula na práci. Ale proč se mu vlastně rozhodla dát kopačky, když z něj původně byla celá paf? Anebo se on vykašlal na ni kvůli jiné ženě?

Ještě nedávno to vypadalo, že Eva Burešová (27) našla konečně toho pravého. Po boku tanečníka Matyáše Adamce (20) zářila štěstím. Po roční známosti ovšem přišel konec. „Nic jsme si neudělali. Jen jsme se rozhodli, že půjdeme každý svou vlastní cestou,“ uvedla stroze Burešová. Co se mezi nimi stalo?

Podle Eviných slov na sebe neměli vůbec čas. Pravdou je, že oba umělci měli nesmírně náročný program a neustále plný diář. Matyáš coby tanečník byl v jednom kole a Burešová jako herečka taky. A to ještě před několika měsíci plánovali koupit společný byt, a časem i založit rodinu.

Jejich rozchod byl už nějaký čas na spadnutí, jelikož Eva se věnovala hlavně svému synovi Nathanielovi (3), zatímco Matyáš zůstal na všechno sám. Nebylo by proto divu, kdyby se poohlédl po někom jiném. Navíc Eva se nijak netajila tím, že během karantény znovu našla ztracené pouto k otci svého syna, hudebníkovi Michalu Krásnému (36).

Ze začátku mu nemohla přijít na jméno, když ji krátce po narození Nathaniela opustil, poněvadž se

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře