Vyměnila manžela za tučný honorář?

Dlouho to vypadalo, že herečka Veronika Žilková (56) odcestuje jako poslušná manželka se svým mužem politikem a hercem Martinem Stropnickým (61) do daleké Izraele. Právě tam má totiž Martin zastávat funkci českého velvyslance.

Jenže vyplulo na povrch, že Veronika si ještě v době, kdy o jeho cestě nevěděla, domluvila kšeft, o kterém už hodně dlouho snila. „Že budu hrát macechu, vím zhruba od letošního února a musím přiznat, že účast v tomhle představení byla jedním z mom e n t ů , proč jsem se rozhodla neodjet s manželem do Izraele,“ potvrdila sama informaci.

Na podzim ji totiž čeká muzikálová verze pohádkové show Tři oříšky pro Popelku. Dlouho se vymlouvala na dceru Ze začátku ale tvrdila, že důvodem, proč chce zůstat doma je něco jiného. A to její nejmladší dcera Kordula (13).

Ta si umanula, že ani za cenu toho, že přijde na několik měsíců o tátu, nehodlá opustit svou taneční skupinu, která je pro ni podle Veroniky jako druhý domov. „Dceřin pláč byl tak velký, že jsme na to neměli s manželem srdce.

Budeme tam za ním párkrát do roka jezdit. Musíme prostě počkat, jestli jí časem začne chybět víc táta. Třeba ji to v pubertě přejde a budeme se moct přestěhovat za ním,“ vysvětlovala Veronika. Dalším důvodem k opuštění manžela byla i maminka Olga (94), která u nich nastálo bydlí a musí o ni pečovat.

Ta ale pro změnu byla nedávno dokonce na rande a přemýšlí o svatbě. Navíc tu má další dvě děti, které by se o ni postarali. Tak šla Veronika najednou s pravdou ven a spíš to vypadá, že nechce přijít o tučný honorář a šanci se ještě trochu zviditelnit.

Mlží, aby nemusela opustit domov? „Nabídka mě moc potěšila. Letos mi bude padesát sedm let a to je ideální věk na macechu, která chce vdávat dcery. Sama mám jednu vdanou a ještě mě pár svateb mých dětí, doufám, čeká.

Macecha je můj životní sen,“ rozplývala se herečka nad novou výzvou, jež propukne při premiéře 12. října v pražském Kongresovém centru. Macechu už přitom hrála v pohádce O dvanácti měsíčkách. Není tak pracovní příležitost jen další výmluvou, proč se svým mužem neodcestovat do Izraele a neopustit domov, na který je tolik fixovaná?

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama