Moje šťastná hvězda

Vyměnila potají partnera za milence?

Moje šťastná hvězda

Opustila Dana Batulková po mnoha letech Ondřeje Zajíce snad kvůli tomu, že na ni tlačil se svatbou? Nebo už ji prostě přestal bavit?

Už i vrabci na střeše si cvrlikají o tom, že se DANĚ BATULKOVÉ (64) podařilo utajit rozchod s ONDŘEJEM ZAJÍCEM (52). Spekulace jen podporuje fakt, že se po boku herečky objevuje nový muž!

Naposledy na sebe strhla pozornost Dana Batulková (64) během premiéry filmu Vyšehrad: Fylm, kam dorazila v doprovodu své dcery Mariany (28) a neznámého vysokého fešáka.

Po partnerovi Ondřeji Zajícovi (52) jako by se slehla zem. Ostatně ruku v ruce nebyli partneři viděni dobrý rok. Herečka navíc v poslední době pozměnila účes a doslova září.

Všechno tak nasvědčuje tomu, že je čerstvě zamilovaná. Pokud jsou zvěsti o rozchodu a novém partnerovi pravdivé, co stálo za rozpadem vztahu s mužem, který ji kdysi vytáhl z nejhoršího? Byla to její neochota si ho vzít za manžela, nebo fakt, že

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden