Vypadá jako sexbomba, ale je to skvělá máma a fajn ženská!

Její krásu jí mohou některé kolegyně závidět, přesto se nikam nehrne, životní kotrmelce zvládá v pohodě a dobře ví, že úspěšná kariéra není zdaleka všechno.

Vyzařuje z ní ženské kouzlo i vnitřní síla. Tolik atraktivních hereček, jako je LUCIE BENEŠOVÁ (47), naše umělecká scéna sice mnoho nemá, ale ona si rozhodně na sexbombu nehraje.

První zkušenosti před kamerou sbírala Lucie Benešová (47) už v dětství, takže vlastně nikoho ani nepřekvapilo, když se rozhodla věnovat se hraní i profesionálně a začala studovat konzervatoř. Na uměleckou školu se ale dostala až na podruhé.

Studovala po kavárnách

„Děsně jsem se urazila. Herectví jsem se roky věnovala, měla jsem za sebou i první dětské role ve filmech, a oni mě nechtěli. Hraní se mi tak zprotivilo, že jsem o něm nechtěla ani slyšet. Opustila jsem dramaťák a najust se

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden