Vyřeší náhlou krizi stěhováním?

Minulostí a ztrátami se nezabývá, snaží se žít hlavně přítomným okamžikem.

Herečka Linda Rybová (47) kdysi rozbila rodinu známého hereckého páru, ale nakonec se hrany obrousily a dnes spolu všichni vycházejí naoko v pohodě. Je ale herečka v manželství s Davidem Prachařem (63) opravdu spokojená? Poslední dobou prý hledá harmonii, a tak stěhuje, zatím jenom nábytek…

Jak nedávno sama Linda Rybová (47) popsala své manželství, občas je to Amor a občas teror. Její slova si můžeme vykládat různě, ale jedno je jisté – idylka, kterou s manželem Davidem Prachařem (63) tak rádi prezentují, zřejmě není na pořadu všedních dní.

Možná si herečka uvědomuje, že to chce nějakou radikální změnu. Nábytek prý stěhovala vždycky, tím je vlastně proslulá, ale Prachař by si měl dát pozor, aby nakonec

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden