Vyrobila jsem nemocné dceři léčivou vodu

Byla jsem zděšená a bezmocná. Celé noci jsem nemohla spát. Ani nevím, odkud ten nápad najednou přišel. Mé holčičce ale pomohl.

Už od dětství jsem milovala vodu, snad proto, že jsem Štír, tedy narozená ve vodním znamení.
Vášnivě ráda plavu, ve vaně vyřizuji telefony, čtu nebo si dělám manikůru. Voda je můj živel, ale bohužel se ta naše z vodovodu nedá pít – je to voda ze Želivky v Praze na Jižním Městě... Přišla těžká zkouška Když moje dcerka onemocněla a nevypadalo to s ní dobře, probděla jsem u její postýlky celé noci. Usilovně jsem přemýšlela, jak ji pomoci. Prosila jsem všechny svaté, a dokonce si pořídila Madonku s děťátkem, aby pomohli. Po několika týdnech jsem ale byla už tak unavená, že jsem upadala do chvilkových polospánků, ze kterých jsem se ale vždycky s úlekem probudila. Srdce mi prudce bilo a chvěla jsem se. Při jednom takovém stavu jsem ji uviděla. Stála u postýlky, pohladila moji dcerku po vlasech a pak mi pokynula, abych šla za ní.

Ukázala mi zázrak

Díky té bytosti jsem přišla na to, jak si vyrobit léčivou vodu. Najednou jsem měla jasno. Probrala jsem se z polospánku a vyskočila. Běžela jsem do kuchyně a začala. Tu odpornou vodu z vodovodu jsem natočila do většího hrnce a nechala ji přes noc ustát, ráno jsem ji slila do jiného hrnce až na spodní usazeninu, pak jsem vodu vařila mírným klokotem 20 minut bez pokličky s oblázky křemene, které jsem nasbírala v potoce nedaleko Prahy, kde mi ta bytost poradila. Vodu jsem nechala vystydnout a přelila ji do skleněné lahve od okurek, kde jsem naskládala další vydrhnuté křemeny. Poté jsem lahev postavila na tácek z pryskyřice, který jsem si zakoupila v čarodějném obchůdku.

Křemeny pomohly

Z té upravené vody jsem vařila dceři čaje a polévky. Pily jsme ji i samotnou. Bylo to neuvěřitelné, ale zdraví mé holčičky se začalo pomalu lepšit, až se dostala mimo nebezpečí života. Dnes vodu vyrábím ve velkém a pije ji celá moje rodina a známí. A experimentuji s ní. Zkusila jsem jí zalévat také rostliny. Do dvou kelímků od jogurtu jsem zasadila po jedné fazoli, jeden kelímek dostával vodu z vodovodu, druhý tu mou upravenou. Z mé léčivé vody vyrostla krásná fazole, z vodovodní neupravené byla poloviční a měla na sobě skvrny.

Léčím celé okolí

Díky své vodě pomáhám všude, kde můžu. Synovec měl chřipku, každé dvě hodiny kloktal mou léčivou vodou Kamilkou, jak jí všichni s úsměvem říkají, a na noc vypil hrnek. Třetí den byl úplně zdráv a šel do školy. Teta, která trpí bolestmi kloubů, pila dva dny třikrát denně před jídlem půl sklenice a cítí se líp. Jeden známý si oběma vodami léčil úspěšně hemerodidy a jiný si zlepšil chronický zánět tlustého střeva.

Kamila (43), Praha.

reklama
reklama