Moje šťastná hvězda

Vyrobte si přírodní sérum proti vráskám

Už nemusíte vyhazovat peníze za drahé kosmetické vychytávky. Stejně účinný totiž bude i krém, který si vyrobíte doma, jen z přírodních surovin, které snadno seženete.

Hledáte něco, díky čemu budete vypadat o pár let mladší? Chcete mít pleť hebkou, vyživenou, zářivou a zároveň nechcete utrácet za produkty několik stovek korun, abyste pak zjistila, že jsou naprosto k ničemu?

Vyrobte si své vlastní. Vyjdou vás na pár korun a dokážou hotové zázraky. Všechny potřebné suroviny seženete v drogerii nebo v obchodě s bio kosmetikou.

Výživa z arganového oleje a vonných esencí

Na sérum budete potřebovat zhruba 5 ml arganového oleje, 5 ml mandlového oleje a také tři kapky esenciálního oleje s vůní santalového dřeva a dvě kapky s vůní kadidla. Nakonec si sežeňte také dvě tobolky vitaminu E.

Jak na to?

Všechny přísady smíchejte dohromady a sérum je hotové. Pro odměřování jednotlivých surovin používejte pipetky. Samotné sérum uchovávejte v tmavé uzavíratelné skleničce, nejlépe s kapátkem.

Jak ho používat?

Pár kapek séra používejte vždy ráno a večer na dokonale odlíčenou a vyčištěnou pleť, a to ještě předtím, než si obličej natřete denním či nočním krémem. Jemně ho vklepejte do pleti a chvíli počkejte, než trošku zaschne.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden