Můj kousek štěstí

Vyrostla v sídle se 123 pokoji, teď má dluhy a nervy nadranc

Můj kousek štěstí

Tori Spelling (48) není hospodyňka, která by pro pírko přes plot skočila. Ráda by žila jako princezna, jak bývala zvyklá – ale to nejde.

Dcera amerického filmového a televizního producenta Aarona Spellinga (†83), který stál za seriály jako Dynastie, Beverly Hills 90210, Melrose Place nebo Charlieho andílci, měla velmi netypické dětství – i když netypické je asi slabé slovo. Vyrůstala v losangeleském sídle, které se v roce 2009 prodalo za neuvěřitelných sto padesát milionů dolarů.

Usedlost připomíná obrovský zámek, který má celkem 123 pokojů, divadlo, kinosál, nechybí bazény, bruslařské dráhy, hřiště, soukromá plantáž či muzeum panenek. Celé jedno „zámecké“ křídlo tvoří šatna pro paní domu včetně speciálního pokoje, určeného k balení dárků.

Tak si to přála Candy Spelling (76), dáma, která umí žít. Holčičku vyrůstající v takovém prostředí může čekat buďto oslnivá budoucnost po boku prince či petrolejového magnáta, anebo

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden