Moje šťastná hvězda

Vyšla si na rande s expartnerem

Mluvila o něm jako o osudové lásce svého života a teď je v jejím životě zpátky. Hokejista Miroslav Dopita (37) je po několika letech zpět v České republice a jeho bývalá partnerka Agáta Hanychová (34) je z toho nadšená.

Otec jejího syna Kryšpína (8) se po několika letech vrátil z ostrova Bali, na kterém dlouhou dobu žil. S partnerkou Terezou si tam vybudovali hotelový resort a měli se skvěle, Mirkovi se ale nejspíš zastesklo po domově. Agáta svého bývalého hned vytáhla na oběd do města. Kupodivu byli bez dětí.

Oběd bez dětí

Asi aby si mohli oba v klidu popovídat a možná i trochu zavzpomínat. Agáta měla z Mirkova příjezdu takovou radost, že s ním dokonce sdílela fotku na sociálních sítích. U té stálo, že i když to partnerům nevyjde, je důležité zůstat přáteli. U nich to vyšlo.

Nicméně už nepíše o tom, co všechno jejich přátelství předcházelo. V době, kdy byla Agáta s Miroslavem zasnoubená, došlo k velkému problému. Soud a dluhy Dopita totiž nasekal dluhy a byla na něj vypsána čtyři exekuční řízení.

Nevěděl kudy kam, tak se rozhodl utéct a vztah s Agátou ztroskotal. Byla z toho špatná, ale věděla, že dělá dobře. Dopita poté nedorazil ani k soudu o syna, a to Hanychovou zamrzelo možná ještě víc.

Od té doby spolu dlouho nebyli v kontaktu a Agáta na něj házela jen samou špínu. „O Mirkovi dlouho nic nevím a nezajímá mě,“ pronesla tehdy rozhořčená modelka. Po letech se ale očividně hodně změnilo a bývalí partneři k sobě mají blíž než kdy předtím.

Úsměvy na všechny strany

Expartneři se spolu zřejmě skvěle bavili. Kdoví, jestli si vyprávěli vtipy nebo jestli vzpomínali na staré dobré časy. Jeden by si je mohl splést se zamilovaným párem, kdyby je neznal. Šlo skutečně jen o kamarádské setkání, nebo v tom je něco mnohem víc?

Agáta plánuje rozvod s Jakubem Prachařem (36) a je mu oddaná už jen papírově. Ve vztahu jí tedy nic nebrání. Miroslav je však ženatý. Hanychová je ale mistryní flirtu, a když bude chtít, dokáže si Miroslava omotat kolem prstu velmi rychle.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden