Můj kousek štěstí

Vyšlapal jí manžel cestičku?

Od chvíle, kdy si Veronika Arichteva vzala Bisera Arichteva (43), daří se jí výrazně lépe. Pomohla jí snad protekce úspěšného režiséra? To herečka naprosto odmítá. Nadržování? Ani náhodou! 

Nejednou byla Veronika Arichteva nařčena, že nebýt jejího slavného muže, jen sotva by si zahrála v řadě úspěšných seriálů. Mladá herečka se v minulosti objevila v Ordinaci v růžové zahradě, ovšem až v posledních letech zažívá úspěch i v dalších velkých projektech jako Vyprávěj, První republika, Mazalové nebo Slunečná.

Leckdo předpokládá, že jí díky slavnému jménu padají lukrativní nabídky do klína samy. Spekulace o protekci a vyšlapané cestičce se jen znásobily v době, kdy Veronika hrála v manželově seriálovém projektu První republika. Jak ale sama herečka uvedla, práce s Biserem rozhodně nebyla žádný med, dokonce by ji prý nazvala dost komplikovanou.

„Měla jsem pocit, že musím všechny přesvědčit, že to není z protekce,“ vysvětlovala brunetka, jak probíhalo natáčení. Režisér ve snaze dokázat, že si jeho žena místo v seriálu zaslouží, dával Veronice před ostatními kolegy pořádně zabrat.

Arichteva se přiznala, že se na place strašně bála jakéhokoli přešlapu, protože manžel na ni byl přísnější než na všechny ostatní. „Když mi vypadl text, tak na mě hned spustil – Veruno, ty ses nenaučila text!“ líčila horké chvilky před kamerou herečka a dodala, že když ho zapomněl někdo jiný, zdaleka kvůli tomu režisér nedělal takový virvál.

Její kolegové se ale shodují v tom, že mnohdy už to bylo na hranici uvěřitelnosti a rozhodně je tím Biser nepřesvědčil o absenci protekce.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden