Moje sladké tajemství

Vyštípala Laškovou, Šebrleho ale stejně nedostala!

Moje sladké tajemství

Na Primě padá jedna výpověď za druhou! Kdo další zmizí z obrazovky?

Moderátorské židle na Primě se kácí jedna za druhou. Zemětřesení vyvolala blonďatá sexbomba Eva Hecko Perkausová (28). Tři měsíce po porodu syna se vrací na obrazovku a cestou zpět na výsluní likviduje veškerou konkurenci.

Eva Hecko Perkausová (28) se vrací na obrazovku, zpátky do hlavních zpráv CNN Prima News – nikoli však na vysněný post vedle Romana Šebrleho (48), na kterého se tolik těšila.

Kdo by totiž čekal, že z kola ven půjde Soňa Porupková (32), která dočasně zaujala právě Evino moderátorské místo po boku bývalého sportovce, šeredně by se mýlil. Padáka dostala Gabriela Lašková (33), která uváděla zprávy ve dvojici s Petrem Suchoněm (38)! Ta se samozřejmě pekelně namíchla a není

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden