Vyštípe ji mladá kolegyně?

Přestože v minulosti sociální sítě odmítala, nyní je pro změnu za ně vděčná. Moderátorka zpráv televize Nova Lucie Borhyová (41) přiznala, že si přes Instagram běžně sjednává pracovní zakázky, protože v televizi má velkou konkurenci ve své nové kolegyni Veronice Petruchové (24).

Prý to trvalo dlouho než se Lucie Borhyová (41) nechala zlomit a dokopala se k tomu, že si založí sociální sítě, ale nakonec to udělala. „Docela jsem ráda, že jsem na Instagram i Facebook kývla, protože touto formou dnes už zajišťuju moderování i různou práci. Lidi mi píšou a je po mně velká poptávka.“ přiznala Borhyová.

Drží si velký odstup

Přestože jí byznys po internetu skvěle funguje, Lucie si stále zachovává odstup. Proč? Moderátorka sice každodenně přispívá a sociálními sítěmi se živí, ovšem co se týče soukromí, tak tam se snaží pečlivě vybírat, co vlastně zveřejní.

Své fotky z detailního soukromí chce mít jen pro nejbližší lidi a ostatním se moc nesvěřuje. „Nejsem typ člověka, který by ukazoval, kde bydlí, jak bydlí, kam jezdí apod. Samozřejmě že se na Instagram snažím dávat hezké a atraktivní fotky, ale neprozrazuju moc a nechávám to v té obecné rovině,“ řekla Lucie. A skutečně to tak je. Když se podíváte na její profil, tak zjistíte, že moc fotek, které by něco zásadního prozradily, nedává. Tu a tam přidá fotku s dětmi, kterým ale nikdy nejde vidět do obličeje. Většinou jsou otočeni zezadu.

A co ony říkají na sociální sítě? Chtěly by také mít svůj profil? Lucie tvrdí, že její syn sociální sítě nechce, protože je na to ještě příliš malý. Zatím s tím prý nepřišel, i když jeho spolužáci už Instagram mají. Údajně to má stejně jako jeho máma a nechce moc věcí na sebe prozrazovat. Moderátorka však přiznala, že by byla schopná mu sociální sítě rozmluvit. Ovšem sama Lucie moc dobře ví, že to vyloženě zakázat nejde.

Ukáže sexy fotku v plavkách?

Své děti si Lucie střeží jako poklad a chce pro ně jen to nejlepší. Otec její malé dcery, moderátor Michal Hrdlička (30) si je plně vědom, že Lucie si nepřeje, aby její děti byly na sociálních sítích vystavováni, přesto její pravidlo občas porušuje. Moderátorku to pochopitelně vytočilo. „To muselo být asi omylem, protože jsme domluvení, že dceru ukazovat nebudeme,“ uvedla nekompromisně. Bývalému partnerovi prý brzy předvede, jak to má dělat. Jelikož se se svým současným přítelem Michalem Smečkou (30) bude trávit dovolenou ve Španělsku, určitě se nějakými snímky na sociální síti pochlubí.

A jak už víme, tak to není jen kvůli chlubení, ale očekává, že zveřejňováním sexy fotek se jí zakázky jen pohrnou. Copak už jí role moderátorky nevynáší, nebo je v tom něco jiného? Podle kolegů šlape Lucii na paty mladá moderátorka odpoledních zpráv Veronika Petruchová (24).

Kariéru jí ohrožuje mladší kolegyně

Je prý ve svém oboru skutečně jednička a navíc je velmi krásná a milá. Jde o dívku z Moravy, která si údajně na nic nehraje a je velmi šikovná. Začínala jako reportérka a postupně se vypracovala, a tak ji obsadili nejprve do pořadu Prásk, posléze se objevila ve Snídani s Novou a teď moderuje již zmiňované Odpolední televizní noviny.

A pokud by se Lucie případně rozhodla, že si pořídí ještě jedno dítě, mohla by jí podle všeho nahradit právě Petruchová, o níž se v zákulisí Novy šeptá, že by mohla být „novou Borhyovou“. Ostatně je jí i velmi podobná. Sama Borhyová už několikrát mluvila o tom, že by si další dítě přála. Jestliže by se tedy pro něj skutečně rozhodla, mohlo by se také stát, že by se neměla kam vrátit. Jak už se ukázalo u mnoha slavných tváří a sláva je přece vrtkavá. Zvláště když má konkurenci v mladší kolegyni. Ona sama už přece jen není žádná dvacítka a ani třicítka.

Bojí se, že přijde o obchod snů!

Na jednu stranu je sice na dítě ve čtyřiceti už docela pozdě, navíc když má sympatická moderátorka už vybudovanou jistou společenskou prestiž a dalším těhotenstvím by ji mohla ztratit, ale zase na druhou stranu je to pochopitelné. Určitě touží partnerovi splnit přání, protože se bojí, že by jej mohla ztratit. Tím spíše, když je o tolik mladší. Ať už se Lucka rozhodne jakkoli, hrozí, že ztratí jednu nebo druhou důležitou součást svého života.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden