Vystřílí Slunečnou a odejde středem?

Nastoupila do Slunečné coby ztracená dcera Evy Holubové (62) ale velkého rozmachu role se ještě před prázdninovým koncem seriálu nedočkala. Možná o to ani nestála. Má totiž velké plány.

Hvězda seriálu Specialisté se coby neohrožená kriminalistka opět připomněla na obrazovkách televize díky opakování úspěšného projektu. Ovšem Herečka Zuzana Kajnarová (39) má velké rozpětí zájmů, a to se rozšiřuje stále více.

Pokud to takhle půjde dál, může se stát, že ji na obrazovkách uvidíme stále méně a méně, protože během zuřící pandemie se neméně zuřivě vrhla se svým manželem na zvelebování usedlosti ve Smilovicích mezi Louny a Rakovníkem.

Stával tu mlýn, ale Roman Říčař (45) je dle slov manželky Zuzany megaloman, tudíž už se tu už rýsuje letní scéna a místo pro workshopy. Měl by tu stát penzion.

Herečce z toho jde zřejmě hlava kolem, a tak je více než pravděpodobné, že své divadelní a seriálové role začala brát jen jako nutnou součást života, zdroj příjmů a profesní „želízko v ohni“, než jako životní poslání bez kterého nelze žít.

Starostmi se stavbou nemovitosti to totiž nekončí, Zuzana vzala do ruky dláto a vyrábí docela dost hezké věci ze dřeva, lze jim bez nadsázky říkat umělecká díla. Dalšími takovými „dílky“, která mají na svědomí manželé oba, jsou jejich děti Rozárka (9) a František (7).

Ty zastihla na mlýně distanční výuka, takže uplynulý rok byl pro rodinu rokem snů. Sen ale ještě nekončí, protože plány mají oba velkolepé. Vejde se jim do nich ještě herectví? Pokud jde o Zuzanu, zdá se, že nekonečná popularita není zrovna to, co by ji mělo odlákat od nových cílů, pokud se ukážou být silnějším motivem.

Není tudíž vyloučeno, že požádá scenáristy, aby využili její specializace kriminalistky, dali jí do ruky bouchačku a... Nechme se ovšem překvapit, oni tvůrci příběhů mají fantazii hodně divokou i bez našich rad...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden