Vytvořte si dokonalý make-up

Pokaždé když se líčíte, nikdy nejste se na sto procent se svým výtvorem spokojená? Drolí se vám make-up, rozmaže se vám rtěnka nebo se vám snad slepují řasy? Vyzkoušejte osvědčené triky hollywoodských hvězd!  

Aby se neslepovaly

Při nanášení řasenky naneste nejdříve několik vrstev na kořínky. Přejíždějte řasy sem a tam a až poté řasenku protáhněte do konců řas. Pokud budete řasenku nanášet rovnoměrně po celé délce, budou se vám řasy slepovat.

Pryč s kruhy pod očima

Tmavých kruhů pod očima se zbavíte tak, že na ruce smícháte trochu make-upu a malé množství korektoru. Kruhy zakrývejte jemným vklepáváním prsty, nikoliv roztíráním korektoru.

Make-up vklepávejte prsty

Toužíte po hladké pleti i přesto, že si na obličej dáváte make-up? Místo roztírání ho vklepávejte prsty. Ty vytvářejí to správné teplo a make-up pak vypadá přirozeněji.

Sametové rty

Než si budete nanášet rtěnku nebo lesk, vklepejte do rtů trochu tekutého make-upu nebo korektoru. Tak docílíte toho, že budou vaše rty vypadat jako ze sametu.

Používejte dvě tvářenky

Abyste vypadala přirozeně, používejte dvě tvářenky, každou v trochu odlišných odstínech. Nejlépe jednu tmavší a druhou světlejší.

Kočičí pohled

Chcete svým řasám dodat objem? Ke kořínkům naneste černou řasenku, na konečky hnědou. Docílíte neodolatelného pohledu!

Obočí tvarujte tužkou

K vytvarování obočí používejte tenkou tužku a štěteček na její rozmazání. Tužkou doplňte tvar obočí, rozmažte ji a kartáčkem obočí rozčešte.

Dvojitou bradu nechte zmizet

Trápí vás dvojitá brada? Pod čelistní kost naneste trochu tmavšího pudru. Musí být ovšem matný, v žádném případě ne rozjasňující! Pak byste si totiž přivodila opačný efekt.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden