Moje sladké tajemství

Vytvořte si doma účes jako od kadeřníka

Dnes a denně slýcháte, jak byste neměla používat fény, žehličky na vlasy nebo kulmy, protože škodí vlasům. Ale ruku na srdce, občas je potřeba věnovat jim více času.

Ať jdete do divadla, či na ples, naštěstí už v dnešní době existují takové přístroje, které vám pomohou vytvořit doma účes jako od profesionála a vy tím nebudete vlasy vystavovat zbytečnému poničení. Novodobé kulmy či speciální žehličky na vlasy možnost nastavit si takovou teplotu, díky které si kadeře jednoduše narovnáte nebo naopak rovné vlasy natočíte a nebudete je přitom trápit.

Pozor na příliš vysokou

teplotu Ideální je přibližná teplota kolem sto osmdesáti stupňů. S vyšší byste rozhodně neměla experimentovat. Některé dražší přístroje jsou dokonce schopné neustále během úpravy měřit teplotu a vlhkost vlasů a podle toho se přizpůsobit. Nezapomínejte na přípravky Než vůbec začnete k vlasům technické pomocníky přikládat, měla byste je ošetřit speciálními přípravky na úpravu horkou žehličkou či kulmou.

Na trhu je jich celá řada a peněženku vám to nezruinuje. Teprve potom začněte s úpravou. Uvidíte sama po několika opakováních, že to není jenom povídání do větru, ale má to smysl. Místo tužícího laku můžete vyzkoušet tvarující gely s konzistencí vyživujícího krému nebo olejíčku.

Udělají stejnou službu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden