Využije Randová svou šanci a sbalí Zounara?

Šušká se, že se Zounar rozešel se snoubenkou. Že by šance pro herečku?

Na muže měla MARTINA RANDOVÁ (51) vždycky smůlu. Vyléčí její zlomené srdce kolega MARTIN ZOUNAR (55), o kterého vždy hodně stála?

V minulosti jsme mohli Martinu Randovou (51) vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě, nyní zase září v nekonečné Ulici. Na nedostatek pracovních příležitostí si tedy nemůže stěžovat. Kéž by tohle mohla říct i o svém milostném životě.

V tom se totiž dočkala jen samých zklamání. Avšak zdá se, že už by se mohlo brzy začít blýskat na lepší časy. A co víc, možná si získá srdce toho, po němž už dlouho touží!

Ztratila v muže důvěru?

Je to už rok, co se sympatická herečka přiznala, že je zamilovaná, ačkoli žádného přítele nemá. Mnozí se ale nepřestávali ptát, jak

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden