Využívá Olga Jiřího Menzela jen kvůli slavnému příjmení?

Ve skutečnosti ji to s ním prý nebaví

JIŘÍ (78) a OLGA (38) MENZELOVI jsou sice svoji už 12 let, do běžné rodiny ale mají, i vzhledem k rodičovskému trojúhelníku s JAROSLAVEM BRABCEM (61), hodně daleko. Vážně je výrazně mladší Olga mezi dvěma stárnoucími pány spokojená?

Přestože Olga pochází z tradiční rodiny, na té své současné, zcela netradiční, nevidí nic divného. Že s manželem Jiřím žijí každý zvlášť, je známá věc. Ne tolik se ale ví, že každý z nich má své vlastní důvody, proč se pro takto rozdělený život rozhodl.

Olga v podstatě na rovinu přiznává, že tím důvodem je, že režisér Menzel je na rodinný život už příliš starý. „Vzhledem k věku mého manžela a k tomu, že potřebuje svůj klid, je to podle mě přirozené,“ přesvědčuje možná i sama sebe o tom, proč je dobré, že nežijí v jedné domácnosti.

Lidé z jejího okolí ale naznačují, že z toho, kam se celá situace vyvinula, zdaleka tak spokojená není. „Je to mladá žena v nejživější fázi života,“ upozorňuje zdroj. „Samozřejmě jí chybí chlap pro společný život,“ dodává.

Sobecké manželství

Podle našeho informátora prý pro Olgu téměř osmdesátiletý Menzel představuje spíš nejlepšího a nejbližšího kamaráda než životního partnera do nepohody. Sám režisér vidí hlavní důvody toho, že mají manželství rozdělené do dvou domácností, v otázkách různých osobních priorit.

Nikdy se netajil tím, že se nepovažuje za rodinný typ a děti ani nechtěl. „Na to jsem velkej sobec,“ říkal upřímně. Hlavně proto měla Olga nejprve nemanželskou dceru ANNU KAROLÍNU (7) s Brabcem, až poté porodila Menzelovi EVU (1). Že je ochotná bydlet s oběma dětmi sama si Menzel pochvaluje.

Nesnesli by se navzájem?

„Žít pohromadě by nešlo. Naštěstí pochopila, že bychom si překáželi,“ říká a upozorňuje na jejich náročné povahy, kvůli kterým by společné soužití bylo jen velmi složité. Manželství má podle něj být hlavně o trpělivosti, kterou ani jeden z nich prý ale nemá. Proto je podle něj praktičtější, že každý žije po svém a nelezou si na nervy. Je ovšem otázka, co z takového vztahu vlastně mají.

Tím spíš, když do něj z pozice druhého tatínka víceméně patří právě i režisér Brabec. Říká se, že díky Menzelovi je Olga zajištěná, a kdyby chtěla, nemusí pracovat. To někteří vidí jako hlavní důvod, proč v tak věkově rozdílném manželství zůstává.

V produkční činnosti úspěšná blondýnka prý ale pracovat chce a vlastně i potřebuje. A díky manželově příjmení má jako filmová producentka a organizátorka akcí mnohem lepší pozici, než kdyby se jmenovala jinak. Že by jí opravdu šlo jen o příjmení? „Copak si někdo myslí, že v tom manželství je, protože jí takhle žít baví?“ uzavírá řečnickou otázkou náš zdroj.

Je tato rodinná idylka skutečná nebo jen na oko?

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama