Vyvolala krizi odvážnou scénou?

Pokud Jakub předvedl, jak umí žárlit, Saru by to rozhodit nemělo, doma na Balkáně se jistě žárlí víc!

Mnoho mužů mu tuhle mladou balkánskou krásku upřímně závidí, to už je teď jasné. Dokáže se ale herec vyrovnat s tím, že jiní viděli to, co mělo být jen pro jeho oči? Nikdo není dokonalý! Dokonce ani hvězdný pár Sara Sandeva (24) a Jakub Prachař (38), kteří se do sebe zakoukali během natáčení krimi seriálu Dvojka na zabití.

Ztvárňovali dvojici vyšetřovatelů, kteří se nejprve nemohou vystát ale brzy se do sebe zamilují.

Přímo na ulici?

A do svých rolí se podle všeho tak vžili, že se jim láska vloudila do života i ve skutečnosti. V tu chvíli dostal seriál naprosto nový rozměr, což diváci milují. Romantika jako Brno! Ovšem, i na jihu někdy prší, bouří, či padají kroupy…

Není to tak dlouho, co se médii prohnala informace, že se zamilovaný páreček měl pohádat přímo na ulici v centru Prahy, což neuniklo pozornosti kolemjdoucích.

„To ses snad úplně po...!“ spustil údajně herec na svou partnerku, která, se svěšenými rameny a slzami takříkajíc na krajíčku, šla až pár kroků za ním. Co Prachaře mohlo tak rozohnit, těžko soudit, zdálo se totiž, že jinak jim to klape jako hodinky.

Je „pyšnej“

Nedávno Sandevě její partner veřejně na internetu vyznával lásku, a to právě u něj není zrovna obvyklé. Sdílel oficiální fotografii z nového zahraničního filmu Nečistá krev, kde jeho milá získala jednu z titulních rolí.

„Mám doma mezinárodní hvězdu. Jsem na tebe pyšnej lásko,“ rozněžnil se tak, jako už veřejně dlouho ne. O takových projevech citů z jeho strany by si mohla bývalá manželka Agáta Hanychová (36) nechat jen zdát.

Ukázala se

Zdalipak už ale tehdy tušil, že Sara ve zmíněném filmu ukáže víc než jen talent? Natáčení choulostivých scén bývá běžným požadavkem a v srbském filmu se jim nevyhla ani brunetka, která tu odhalila ňadra.

Pro to by měl mít právě Jakub, jakožto herec, natož pocházející z hereckého rodu, pochopení. Ovšem, stále je to muž, a ne každý snese fakt, že jeho drahá ukáže ve filmu, co mělo zůstat jen pro jeho oči.

Byl snad právě toto důvod, proč Prachař před nedávnem neovládl své emoce a přímo na veřejnosti na svou lásku spustil? Zmínila se mu snad krátce předtím o tom, co všechno v novém filmu bude k vidění?

Tak či tak, nezbylo mu, než se s tím vyrovnat. Navíc herci může nyní každý závidět, má doma opravdu krásnou ženu, která navíc nedávno prohlásila, že je šťastná a zamilovaná.

Krize je tedy pravděpodobně zažehnána, a pokud ne, vyříkat si to tahle „dvojka na zabití“ dokáže po svém. Společně totiž chodí na box, kde si dávají pořádně do těla.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden