Význam jednotlivých pahorků na dlani

Výstupky a dlaních dokáží odhalit povahu člověka i jaké má vztahy se svým okolím. Podívejte se, jak jste na tom vy.

Venušin

Vypovídá o citech svého nositele a jeho vztahu k lásce. Pokud máte pahorek vystouplý, jste vitální a mezi lidmi oblíbení. Široký pahorek prozrazuje touhu žít naplno a může značit výraznou sexualitu.

Výška a velikost pahorku, který působí pevně a pružně, odpovídá vnitřní odolnosti a zásobě energie. Dokážete tvrdě pracovat a také si užívat života plnými doušky. Je-li pahorek téměř plochý, vyjadřuje to citovou chladnost.

Křížek na pahorku svědčí o tom, že nositel bude mít jednu lásku celý život.

Jupiterův

Máte-li tento pahorek vystouplý, jste moudří a máte značné obchodní nadání a vůdčí schopnosti. Plný Jupiterův pahorek často bývá doprovázen ostrůvkovitým vzorem otisků prstů. Pahorek zformovaný mírně k prostředníku ukazuje na pevnou morálku, vyvinutý smysl pro spravedlnost a zdravé ambice. Pokud vůbec není, což je velmi vzácné, jde o člověka líného a sobeckého. Naopak mohutný vrch říká, že si majitel umí užívat všechny půvaby života až příliš.

Saturnův

Patří-li u vás tento pahorek k dominantním, hraje ve vašem životě hlavní roli stabilita. Milujete tradice. Vysoký pahorek může být znakem až příliš seriózního založení a neměnných názorů, zakulacený pak ukazuje na zájem o vzdělání a výzkum, případně ukazuje jistý pesimismus spojený s názory na manželství.

Pokud je pahorek téměř plochý, pak v životě nositele chybí radost a bývá dost uzavřený. Je-li na něm množství čárek, věští to neštěstí, naopak jedna rovná čára dokládá velké štěstí.

Apollonův

Jasně vystupující Apollonův pahorek signalizuje bystrý rozum a možný životní úspěch.

Bývá spojován s penězi, zábavou a užíváním si. Naznačuje, že máte talent pro práci v umělecké branži. Jste neoblomní optimisté a je velmi pravděpodobné, že ať se pustíte do čehokoli, bude vám přát štěstí.

Pokud Sluneční pahorek téměř chybí, je člověku cizí smysl pro krásu, umění a ideály a je studeným materialistou. Na talent a slávu ukazuje jedna velmi zřetelná linie na pahorku.

Merkurův

Je-li přespříliš vyvinutý, prozrazuje to někdy člověka prolhaného se sklony k vypočítavosti.

Normálně vyvinutý značí skvělé komunikační schopnosti a pronikavou intuici ohledně pracovních záležitostí. Hladký pahorek hovoří o inteligenci a vtipu. Je-li zřetelně viditelný, pak má jeho nositel rád vědu, má schopnosti k duchovní činnosti a je to schopný řečník.

Pokud je pahorek protnut jednou nebo dvěma hlubokými čarami, pravděpodobně u vás v životě nastanou velké změny. Měsíce Vystouplý pahorek

Měsíce

vypovídá o tvořivosti a o lásce k přírodě. Jste citliví k náladám druhých, máte dobrou intuici a živou fantazii.

Pokud je vyboulení opravdu velké, může to někdy naznačovat sklony k sentimentalitě a mysticismu. Je-li spíše plochý, má jeho majitel slabou představivost a chybí mu estetické cítění a vkus. Je-li měkký na dotek, hovoří o člověku smutném, se sklony k věčné nespokojenosti.

Čáry na tomto pahorku hovoří o bolestech hlavy..

.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama