Vyznává heslo žít a nechat žít

S Janisem Sidovským žije pětatřicet let

Píseň Máš svůj den mu otevřela dveře do světa showbyznysu. Tehdy už věděl, že ho to táhne k mužům. Fanynky jím byly v osmdesátých letech posedlé, dostával desítky nabídek na manželství. Pavel Vítek (60) ale odpovídal, že na svatbu ještě není připravený.

Olomoucký rodák snil v dětství o tom, že bude prozkoumávat moře a oceány, anebo že se z něj stane slavný hokejista. A pak mu najednou učarovala kytara. Do notýsku si psal texty písní, k nim si lepil z časopisů vystřižené fotografie zpěváků či hudebních skupin.

Naučil se hrát na kytaru, zpíval písně skupiny Olympic, Petra Nováka (†51), Karla Gotta (†80) či Marty Kubišové (79). Sešit skončil ve starém kufru s poklady z dětství, dodnes je

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden