Moje sladké tajemství

Vzala mu šanci na vlastní dítě?

Kdy přijde na to, že mu pouze Vendula nestačí?

I když spolu zažívají nefalšované štěstí, manželství mezi Vendulou Svobodovou (46) a Josefem Pizingerem (30) má přece jen velkou trhlinu. Je totiž velmi nepravděpodobné, že by mu Vendula porodila vlastního potomka.

Vdova po skladateli Karlu Svobodovi (†68)Vendula Svobodová (46) sice našla novou lásku v mladém zajíčkovi Josefu Pizingerovi (30), ale celé toto manželství vypadá jen jako jedna velká záplata na zlomené srdce.

Svobodová skutečně září a po dlouhých letech je, zdá se, opravdu šťastná, nicméně zároveň velmi sobecká. Josef je totiž ve věku, kdy už možná začne uvažovat o tom, jak život utíká, a co by chtěl vlastně dokázat.

Se zesnulým skladatelem má Vendula syna.

Navíc by si mohl během několika let uvědomit, že se po boku Venduly dobrovolně připravil o šanci stát se otcem vlastních dětí. Zatím je mu sice jenom třicet let a jako muž má ještě dost času, ale jak dlouho bude trvat, než si to skutečně přizná? Se svojí láskou sice vychovává jejího syna Jakuba (13), nicméně chlapec v pubertě mu samozřejmě nikdy nemůže nahradit vlastní miminko, které by vychovával už od jeho narození.

Nepředá svá dobrodružství

Pizinger je navíc velkým dobrodruhem, který vyráží za kdejakými dobrodružstvími. Nyní mu možná na jeho cestách po světě stačí jako doprovod Svobodová, ale nebylo by hezké, kdyby vzal někdy do hor svého syna nebo dceru? Dozajista má také na svůj nízký věk již spoustu zážitků, které bude chtít jednoho dne někomu vyprávět.

Kdo mu poté zbude, až o šestnáct let starší Vendula zestárne? Když nebude mít děti ani vnoučata, bude se muset maximálně vypsat do nějaké dobrodružné knihy.

Jak dlouho mu vystačí?

A ještě ke všemu nikdo neví, jak dlouho bude jeho tempu Svobodová stačit.

Přece jen se sportem a výšlapy začala až po jeho boku, a tak není na takový záhul celoživotně připravená. Až jí třeba za deset patnáct let dojde energie na takové túry, Josef bude stále v nejlepších letech.

Omezí kvůli ní i svoji největší vášeň, nebo si nakonec najde mladší partnerku, která mu dá jak vytouženého potomka, tak nový impulz do života? Jeho sílu a odhodlání jen těžko dokáže potlačit.

Kompenzace slávou a penězi

V této chvíli, kdy si Pizinger přijde ještě mladý a takové otázky pravděpodobně neřeší, se mu snaží Vendula mazat med kolem pusy ve formě slávy a peněz.

Díky ní se z neznámého chlapíka stal idol mnoha žen a získal si velký počet fanoušků. Ve společnosti už ho všichni poznávají a může potkávat zajímavé lidi. Navíc je jasné, že Vendula také určitě přidá nějakou tu korunu na společné výlety, takže si Josef může plnit více snů, než kdyby je měl celé financovat sám.

Jak dlouho mu ovšem tohle všechno bude stačit ke štěstí? Zalepí snad prázdné místo pro děti pouze Svobodové neutuchající láska?

Chlubí se jeho tělem

Vendula samozřejmě není hloupá, a tak nejenže tráví se svým milovaným manželem krásné akční chvíle, o kterých dříve neměla ani tušení, tak ale také využívá jeho mužských proporcí.

Nebojí se ho vystavit v rouše Adamově.

Je zvláštní, že nijak nežárlí, a navíc Josefa sama vystavuje jako kus masa. A to nejen na sociálních sítích, kde se nebojí pochlubit jeho zcela nahým tělem, ale také ve společnosti. Josefovi byla nabídnut a šance nafotit reklamní kalendář pro jeden český parfém, již samozřejmě neodmítl.

Peníze, které z něj vytěžil, pak věnoval nadačnímu fondu Kapka naděje, jehož prezidentkou je právě Svobodová. A ta nebyla na svého manžela pyšná jen pro jeho štědrost, ale také krásu. „Pepa má krásné tělo a mě to těší, protože je moje,“ tetelila se štěstím Vendula.

Jak dlouho jim ale tato dokonalá idylka vydrží? To je asi jen a pouze na Pizingerovi..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden