Vzali se, ale lásky se oba ještě bojí

Byl to šok, když herečka a moderátorka Tereza Kostková (42), známá také z taneční show, StarDance, všem vyrazila dech oznámením, že je vdaná! O její společné svatbě s režisérem Jakubem Nvotou (41) nikdo nevěděl. Prasklo to v momentě, kdy se početná rodina Kostkových sešla v Housově mlýně, který je oblíbeným místem pro podobné sešlosti. Tereza si sice svoje soukromí pečlivě hlídá a jen tak něco na sebe neřekne, ale utajit svatbu byl mistrovský kousek. Proč se tak narychlo rozhodli pro malou svatbu v úzkém rodinném kruhu? Musela se Tereza vdávat kvůli těhotenství nebo snad z finančních důvodů?

Pro svou dceru chtějí jen to nejlepší.

Dohodili jí manžela slavní rodiče?

Nikdo přesně neví, co stojí za rychlým sňatkem Jakuba s Terezou. Podle dostupných informací její slavní rodiče, herci Petr Kostka (80) a Carmen Mayerová (74), snášeli krach jejího prvního manželství s režisérem Petrem Kracikem (60) velmi špatně a bylo jim líto opuštěné dcery a vnuka. Tento ukázkový rodičovský pár si totiž zakládá na tom, že rodina je to nejcennější na světě. „Jakuba už dlouho znám a je mi sympatický. Především znám jeho režijní práci a ta je skvělá,“ vychvaloval manžela své dcery Petr Kostka. Očividně si spolu rozumí a není v tom sám. Nvota si padl do noty i s Tereziným synem, malým Tondou (11). Ten přichází do puberty, takže prožívá období vzdoru, ale s Jakubem to zvládají na jedničku.

Prošla si peklem

Tereza si s exmanželem prošla otřesným rozvodem! Režisér odešel od rodiny – mimochodem, kvůli Tereze kdysi také – a jí zůstaly oči pro pláč. Tahanice ji stály hodně sil a energie. Proto není divu, že se z toho několik měsíců vzpamatovávala. „Přitom v mém okolí to žádné tajemství nebylo! Nechodíme kanálama a musím přiznat, že jsme rozchod řešili hodně nahlas. Doma i mezi lidmi! Nešeptali jsme a všichni slyšeli a viděli, jak to mezi námi je,“ řekla naštvaně. Nvota má z prvního manželství se skladatelkou Lubicou Čekovskou (43) jednoho syna. I jejich manželství nebylo ideální. Vydrží mu nový vztah se sympatickou herečkou, když měli oba stejně bolestné osudy? Přitom přiznali strach ze zamilování se jeden do druhého.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden