Můj kousek štěstí

Kateřina Brožová to vzdává! Věčně sama?

Je stále atraktivní, proč tedy nemůže sehnat chlapa? Je to otázka přehnaných kritérií?

Osamělá, až strach! Místo chlapa si Kateřina Brožová (55) pořídila dalšího psa.

Přitom dva už doma má. Dává tím hvězda Ordinace v růžové zahradě najevo, že zoufalé hledání životního partnera jednou provždy vzdala? Vždyť ještě nedávno říkala, že lásku potřebuje a doufá, že dlouho sama nebude.

Jisté se zdá, že ji samota děsí. Dcera Kateřina (22) si žije svůj život, má přítele, hokejistu Adama Kellersteina (27). Kromě toho spoustu času tráví v koňském sedle.

Věnuje se parkuru, sklízí jeden úspěch za druhým. A tak se posmutnělá matka, pro niž bývala dcera tím nejdůležitějším, musí smířit s tím, že co nevidět vyletí z hnízda definitivně. Herečka se tak bude vracet do prázdného domu.

Tedy ne úplně, bude na ni čekat pořádný zvěřinec. Kromě tří psů asi také kočky, neboť nějaká koťátka nabízí k odběru. Bývala známá jako partnerka bohatých mužů, mezi něž patřil i mediální magnát Jaromír Soukup (54), posledních pár let se o ní ale píše jako o ženě, která je nekonečně sama.

Loni prý nějaký vztah prožila, ale zřejmě nešlo o nic vážného, nepochlubila se ani tím, s kým to vlastně chodila. A od té doby zase ticho po pěšině.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden