Vždy byla živel, ale partnerovi se podařilo ji zkrotit

Slovenskou herečku SOŇU NORISOVOU (47) ještě donedávna nikdo v Čechách moc neznal. Proslavila se seriálem Přešlapy, Policie Modrava a V.I.P. vraždy. Její mládí bylo bujaré, ráda si užívala, pak se ale usadila po boku ADRIANA RAJTERA (53).

Extrovertní a veselou povahu měla herečka už odmala. Soňa Norisová (47) vždy ráda bavila lidi, ale profese herečky se jí zdála jako nedosažitelná meta.

Chodila ale na Slovensku do dramatického kroužku, navštěvovala recitační soutěže a dost se jí dařilo. Po ukončení základní školy se ale i tak chtěla vydat po stopách svého tatínka, který byl lékařem. Chtěla studovat na zdravotní sestru.

K herectví se nechala přemluvit

V tom jí ale zabránila jedna z jejích učitelek. Ta Soňu přemlouvala k tomu, aby zkusila bratislavskou konzervatoř, protože podle ní na to měla vlohy. Norisová tomu nepřikládala velkou váhu, zdálo se jí to jako nereálný sen.

Ale řekla si, že za zkoušku nic nedá. O to větší bylo její překvapení, když ji na konzervatoř přijali hned na první pokus. Myšlenku na zdravotní školu tak okamžitě vyhnala ze

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře