Vzkazuje lidem: Radujte se se mnou!

Radost z překonané rakoviny, která trápila herečku a zpěvačku Annu Slováčkovou, je tak velká, že se o ni musí podělit. „Dneska jsem byla na vyndání portu, jsem úplně taková volná,“ volala nadšeně do světa, když se zbavila poslední připomínky tvrdošíjné choroby.

A bez cavyků hned detailně vysvětila, že port je „taková komůrka s hadičkou, co se zavede přímo do žíly a přes to se pak píchá chemo, či bere krev.“ Dodala, že je to šikovná věc a doporučuje…

Tohle jsem já

Líčením lékařských vymožeností ale zprávy z intimního soukromí Aničky nekončí. Zcela bez ostychu, ba hrdě, dala na sociální sítě své fotky, na kterých ukazuje své téměř nahé tělo, které má samozřejmě po prodělaných strastech daleko do ideálu, ale majitelka faldíků a přebytečných kil se s tím vůbec nemaže, jako by chtěla na zákeřnou nemoc ukázat dlouhý nos.

„Takhle teď vypadám. Tohle jsem já. Tohle tělo, které je o několik kilogramů těžší. Má celulitidu, špeky na břiše a tři brady,“ dopisuje k fotkám pro úplnost. Ví, že není modelka z katalogu a že má daleko k té drobné, křehké holce, kterou si vždycky přála být.

Jenomže tohle zklamání Anny bojovnice hravě převáží pocit, že je tu nový život bez otravné léčby a beze strachu. Protože na ten teď není čas a prostor.

Těší se na potlesk

Anička jde zpátky do plnohodnotného života s vervou. Zatím je jejím pojítkem s přáteli hlavně internet, nemůže si dovolit riskovat nákazu virem. Doma, v bytě, který jí pořídil její otec, hudebník Felix Slováček (77), jí dělají společnost její kočky, které tolik miluje.

Může znovu začít pilně zpívat a těšit se, že až se přežene další úporná choroba, která sužuje celý svět, vychutná si ovace diváků, naživo. Už v průběhu léčby mluvila o tom, že její nemoc jí nejen bere, ale i dává. Ví, že je třeba vážit si života a toho, co je na něm hezké.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden