V manželství herečky ze seriálu Ulice Sandry Novákové (44) a režiséra Vojtěcha Moravce (39) se možná odehrává zcela netušené drama.
Dvojice se snaží sice navenek tvářit, že případné šarvátky mezi nimi jsou jen takové rozpustilé pošťuchování. Nyní se k nám ale donesly zvěsti, že si Nováková náhle sbalila kufry a zmizela ze společného domu. Údajně se s manželem kvůli něčemu zásadnímu pohádali a ona odjela ke kamarádce do Plzně.

Jakým dílem jde o realitu a jakým jen o klepy, zatím není jasné. Šuškanda ale i tak běží na plné obrátky a někteří to hned přisuzují tomu, že Sandra nejspíš přišla manželovi na milenku.
Povídá se, že Moravec dlouhodobě špatně nese, kolik má jeho žena ctitelů a obdivovatelů, a tak by si mohl chtít všemožně dokázat, že je zájem i o něj. Na tuto situaci by mohlo v manželství bezpochyby dojít. Zda je to ale případ hvězdného páru, zůstává otázkou. Vznáší se snad nad nimi rozvod?
