Vzorné manželství Gérarda Depardieua skončilo, když čekal dítě s jinou ženou!

Seznámili se v kurzech herectví a řeči ostatních je od svatby neodradily!

Byla to prý láska na první pohled, i když se k sobě životem otřískaný Gérard Depardieu (71) a mladá intelektuálka Élisabeth Guignot (79) zdánlivě nehodili. Ti, kdo jim předpovídali rychlý konec, se spletli.

Když se řekne francouzský herec, tak jedno z prvních jmen, které každého napadne, je Gérard Depardieu. Skvělý umělec, velký bohém a milovník života patří k mužům, po kterých hlavně v jeho mladších letech toužila spousta žen. On ale na čtvrt století spojil svůj život oficiálně jenom s jedinou, herečkou Élisabeth Guignot.

O budoucnosti rozhodla náhoda

Gérard neměl jednoduché dětství a dospívání. Vyrůstal v rodině s dalšími pěti sourozenci, otec byl často nezaměstnaný a řešil to pitím a od nervózní matky byl budoucí herec často bit. Nelíbilo se mu ani ve škole. Když mu bylo dvanáct, stalo se z něho dítě ulice.

Vykrádal obchody i auta, byl členem pouličního gangu mladistvých a dodávalo mu to dosud nepoznaný pocit svobody. Tyhle zkušenosti později často ve svých filmech zužitkoval. Kdo ví, jak by nakonec dopadl, kdyby jednoho dne nepotkal mladého studenta herectví.

Ten mu doporučil, aby

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře