Vzpomínka na nejkrásnější večer ve mně dodnes doznívá!

Své narozeniny jsem oslavila nečekaným způsobem.

Romantiku jsem si v životě nejprve moc neužila, ale pak to čas napravil.

Po bolestném rozchodu nějakou dobu trvalo, než jsem se znovu odvážila hledat nový vztah. S Michalem jsem se seznámila přes internetovou seznamku. Připadal mi jako ideální partner.

Dárek k narozeninám

Před naším prvním setkáním jsem se bála, že Michal tváří v tvář nebude takový, jak jsem si ho vysnila. Naštěstí byl opak pravdou. Začali jsme spolu trávit více a více času. Můj nový známý byl také rozvedený jako já a zanechalo mu to jizvu v srdci. Sblížili jsme se i důvěrně.

Po půlroční známosti Michal navrhl, abychom strávili víkend v luxusním hotelu. Byl to zároveň jeho dárek k mým narozeninám. Potěšilo mě to a souhlasila jsem. Po příjezdu do hotelu nám recepční oznámila, že večer v jejich restauraci hraje živá hudba.

Než jsem vyndala věci z auta, Michal zařídil rezervaci stolu. Na recepci se zdržel jaksi déle, ale já jsem tomu nevěnovala zvláštní pozornost. Potom jsme strávili celý den v bazénech, v saunách a blahodárnými masážemi. Když jsme se vrátili do hotelu, hudba už hrála a bylo tam velmi rušno.

Po přípitku to přišlo!

Stůl jsme měli rezervovaný na devátou. Byla jsem překvapená, jak se Michal vystrojil. Při vstupu do restaurace na nás čekal vrchní a zavedl nás k romanticky prostřenému stolu. Hořely na něm svíčky a chladilo se šampaňské. Stále jsem přemýšlela, co se to vlastně kolem mě odehrává.

Každý se na nás díval. Když nám přinesli přípitek a potom jídlo, stalo se to nejkrásnější. Houslista přišel k našemu stolu, Michal si klekl a požádal mě o ruku před všemi těmi lidmi. V té chvíli mi srdce málem vyskočilo z hrudi, byla jsem úplně v šoku, ale nakonec jsem řekla „ano“.

A potom nám začali všichni tleskat. Nevěřila bych, že ve svém věku někdy zažiji takový romantický večer. Dnes je Michal už řadu let mým druhým manželem. Jsem nesmírně šťastná, že žiji s tak úžasným člověkem. Čas mě přesvědčil, že život s ním je stejně pohádkový, jako onen večer, kdy mě požádal o ruku.

Petra R. (58), Šumperk

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden