Vzpomínky na dceru a manžela ukrývala hluboko v srdci

Ani v závěru svého života nebyla osamělá. Dále měla kolem sebe přátele a známé, kteří jí pomáhali.

Život jí nadělil úspěch i trápení. Stella Zázvorková (†83) sice nikdy nenaplnila očekávání své matky, nám ale plnými hrstmi rozdávala radost i smích. A to navzdory tomu, že si kdysi prošla peklem.

Báječná Stella Zázvorková (†83) měla jednoduchý recept na spokojený život. „Kluci, přišli jsme o pověst, o peníze a možná i o zdraví. Ale byla to ohromná legrace,“ říkávala s oblibou svým přátelům Jiřímu Sovákovi (†79) a Vladimíru Menšíkovi (†58). Ti, kdo ji znali blíže, moc dobře věděli, že herečka nepřehání.

Se zlatou lžičkou v puse

Po celý svůj život milovala dobré jídlo o pití, cestování a knihy, a pochopitelně i herectví. Spoustu let rozdávala nám, nadšeným divákům, radost, a nikdo tak netušil, že v hloubi duše ukrývala velké trápení, které by mnoho jiných srazilo na kolena. Jenže Stella byla zkrátka nezmar.

Obdivuhodně se dokázala vyrovnat s nepřízní krutého osudu, který ji zejména v mládí nešetřil. A přitom by se dalo říci, že se budoucí slavná herečka

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden