Vztah Dominiky Gottové s finským hudebníkem je poznamenán dluhy, nemocí a nevěrami!

Svým odchodem za láskou do vzdáleného Finska Dominika otce šokovala!

Nejstarší dcera Karla Gotta Dominika (47) neměla snadné dětství. To se zřejmě podepsalo i na jejím dospělém životě i na vztahu s jejím životním partnerem, finským metalovým hudebníkem Timem Tolkkim (54).

O první z dcer Zlatého slavíka Karla Gotta (+80) se svět dozvěděl, až když bylo Dominice (47) devět let. Její fotografie se slavným otcem na obálce populárního týdeníku Mladý svět vyvolala velký rozruch.

Trauma dvouleté holčičky

V jednom rozhovoru popisovala Dominika své vzpomínky na dětství. Poprvé si existenci Karla Gotta prý uvědomila, když ukazovala mamince, tanečnici Antonii Zacpalové (85) obrázek Mistra v novinách. Ptala se, kdo je ten úžasný zpěvák a dozvěděla se, že jde o jejího otce.

„Nemohla jsem tomu uvěřit, pro mě to nebyl táta, spíš takový dětský hrdina,“ uvedla Dominika. Ve dvou letech si prožila dětské trauma v podobě oddělení od matky.

„Když z politických důvodů skončilo maminčino angažmá v karlínském divadle, musela se odstěhovat za prací do Teplic. Rok a čtvrt mezi mým druhým a třetím rokem života jsme tak zůstaly rozdělené,“ prozradila. Babička byla už tehdy nemocná, takže by

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře