Vztah Kateřiny Žbirkové s Mekym prozradila známá písnička!

Celý rok musela před svými rodiči vztah se Zlatým slavíkem tajit!

Zlatý slavík Miroslav Žbirka (†69) obětoval první manželství své kariéře. To druhé s Kateřinou Žbirkovou (55) si ale užil na sto procent, šťastně a bez skandálů.

Velkým životním traumatem, které v sobě nikdy úplně nevyřešil, byla pro Miroslava Žbirku (†69) dobrovolná smrt staršího bratra Jasona. Ten pro něho hodně znamenal. Meky, jak slavnému hudebníkovi od klukovských let říkali, Jasona velmi obdivoval.

V šestnácti letech pro něho tak byla sebevražda sourozence tím největším životním šokem. Nikdy se nedozvěděl důvod bratrova rozhodnutí - jeho dopis na rozloučenou neměl odvahu přečíst.

Rozhovor se nakonec nekonal

Poprvé se Meky oženil už ve dvaceti. V manželství přišla na svět dcera Denisa (48), ale zpěvák tehdy dával přednost své kariéře. Později Meky přiznal, že za rozpad

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden