Můj kousek štěstí

Vztah s Forejtem je omyl, říkají hvězdy

Eva Burešová (28) to nevzdává! Na astrology už kašle, věří ve své štěstí!

Tak pozor: Shůry přichází varování. A co říkají hvězdy, nelze brát na lehkou váhu.

Eva Burešová (28) je herečka a zpěvačka bohémské povahy, Přemysl Forejt (34) dbá na to, aby měl ve všem systém a pořádek. A jak jde tohle dohromady?

Volnomyšlenkářka a puntičkář – což je vůbec možné, aby ta dvojice žila pospolu, aniž se obden popere? „Jsem hrozně citlivá a jsem taky velký bordelář, nejen co se týče pořádku doma, ale hlavně psychicky.

Jsem taková rozlítaná umělkyně,“ přiznává hvězda ZOO. Naproti tomu olomoucký šéfkuchař miluje, když je všechno srovnané, ostatně nepořádek v restaurační kuchyni by mátl kuchaře a děsil kontrolory.

„Psali v horoskopu, že jsme znamení, která k sobě vůbec nejdou,“ svěřila se tmavovláska. Přitom zrovna ona astrologii skálopevně věří a každý den si na internetu pročítá horoskopy, aby věděla, na co si dát pozor.

Poznamenává, že budou-li s Přemkem přes veškerou rozdílnost Raka a Berana o všem trpělivě mluvit a pracovat na vztahu, poddá se to a stane se z nich ideální pár. Však se o to také snaží a hledají, co je spojuje.

Ale ruku na srdce − nebude to tak docela jednoduché. Nepořádnou umělkyni a pedantského kuchaře toho zase tolik nespojuje. On rád vaří, ona kuchtění podceňuje, a dokonce považuje za ztrátu času! To nevěstí nic dobrého.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden