Vztah s Forejtem v troskách

Práce hodně, času málo? Kolika dvojicím už asi tenhle problém rozbil slibný vztah?

Začíná se hovořit o vážné krizi mezi hvězdou ZOO Evou Burešovou (29) a jejím partnerem, šéfkuchařem Přemyslem Forejtem (36).

Zrovna v tomto období spolu měli kráčet kostelní lodí, aby si řekli dojaté ANO a napořád spojili své životy. Nic takového se nestalo. A možná ani nestane!

Rodiče malého Tristana svatbu nechystají, možná proto, že ve svých nabitých pracovních rozvrzích nenašli skulinku, kdy by tak mohli učinit. V domě, který loni pořídili, se řeší úplně jiné věci. A kdoví, jak často se tam ti dva vůbec potkávají.

Forejt dojíždí z domova, který se nalézá poblíž Benešova, stovky kilometrů do Olomouce, a když se zchvácený vrátí, možná spatří napůl zhroucenou partnerku, která se bičuje výčitkami, co se jí zase nepovedlo. Je hvězdou muzikálu The Bodyguard jehož premié­ru odzpívala nemocná a ze svého výkonu nebyla šťastná.

Navíc natáčí ZOO a k tomu absolvuje i koncertní turné napříč republikou. Kolik času tak asi může věnovat partnerovi a dvěma synům?

Navíc skutečnost, že kritika nazvala její hudební album kýčem z benzínky, jí na náladě nepřidá. Kdepak svatba! Na pořadu dne mohou být jen „depky“.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden