Moje chvilka pohody

Vztah s otcem: co vypoví o vašem vztahu k mužům?

O tom, jak komplikovaný je váš vztah k mužům, rozhoduje často to, jaký vztah máte s mužem vašeho života. S tátou.

Jak jste spolu vycházeli v dětství. Jaký ten vtah byl a co vám dal do života. Čím pro vás táta byl? A jak vás posílí vzpomínky na to?

Otec Král vám dodá hrdost

Král vládne domovu a všem a jeho postavení holčičce dovoluje, aby se cítila hrdě a byla naplněna sebeúctou. Představte si, že jste zase malá holka a otec se vám zdá pánem tvorstva, pánem světa.

Vyprávějte ve své fantazii otci o svých obavách a pocitech, otevřete mu svůj vnitřní svět. Dovolte si ve své představě léčivý proud jeho zájmu a lásky.

Otec Vědec vás obdivuje

Vědec neustále něco zkoumá a poznává svět. Stejně jako každá žena i holčička se může v jeho přítomnosti pokládat za celý vesmír. Je pro ni důležité aby vedle ní byl muž, který má zájem i o její vnitřní svět.

Otec Vědec umožňuje dívence nacházet všechny své stránky a pro mužské oči být vždy zajímavá. Možná chtěl váš otec znát v hloubi duše co se ve vás děje, ale jeho zábrany mu nedovolily se vás ptát. Představte si pravý opak.

Otec Starosta je jistota

Starostlivý otec holčičku vždycky podrží a pomazlí se s ní. Pohoupá ji na kolenou, poví pohádku a vnukne jí ten nejsladší pocit na světě, že nemusí mít zničeho strach. Pokud jste nic takového nezažila, dovolte si takovou představu teď.

Prožijte v představě pocit, že se o vás vždycky někdo s laskavostí postará, že si zasloužíte pozornost a úctu. A můžete si dovolit být pokaždé jiná. . To je to, co by měl každý otec dceři předat. Ženskou sebejistotu. Prociťte svou blízkost s otcem teď a získáte tolik jeho podpory, kolik byste ji uvítala tenkrát.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden